bugün

bi bahane bulup bir daha dönmemek üzere topuklamak.
(bkz: intihar sebepleri)
döverek linç etmek vede sonra ayrılmak eylemi yapılarak kaçılacak durumla eşdeğerdir.
kişinin "ajdar dinleyen bir sevgili edinmiş olamam, o kadar salak olamam" diyerek, askitosunun asklarını sınamak için ajdarı kullandıgına dair dusuncelere dalmasıyla sonuçlanacak travmadır.
sevgliden uzak olmak için herşeyi yapmaya neden olur. küçük bir sebep bularak ayrılma yoluna gelinir.
sevgiliden koşar adım uzaklaşmayı gerektiren pozisyondur. ilişki gözden geçirilmemeli, öyle bir ilişki olmadığına inandırılmalıdır sevgili. ki o poster odasındaysa inandırmakta zorluk çekilmez.
asıl tehlike sevgilinin odasında çikita muz görmektir.
sevgilinin yanından ayrıldıktan sonra, ailemle kavga ettim, intihar ediyorum, beni vazgeçmem için ikna etmeye çalışma, elveda. diye mesaj atıp, aslında fake atarak kolay yoldan hayatından çıkartmakla sonuçlanabilir. sonradan eski sevgili ile bir yerlerde karşılaşılır ise şöyle bir tepki olabilir ki;
(bkz: klon lan bu)
Hatayı kendinde aramaktan başka yapacak ne var ki ?

Edit: Valla biri eksiyi yapıştırmış. Allah sabır versin bro!
Ajdar'ın ta kendisini görmekten daha iyi bir durumdur. Tarafımdan kanlı canlı 1 metre mesafede görüldüğü anda tüylerim diken diken olmuş, yarım metre olan saçlarım yer çekimine karşı koymuştur.
kaç kurtul! sonucunun çıkarılacağı manzara.
niye,neden,niçin sorularından uzak durulmalı ve popoya ayakları vura vura uzaklaşılması gerekmektedir.
ayrılma sebedidir ayrıca tanıdığın bi kulak burun boğazcının adresini vermek lazım.