bugün

Sonrada gidip o hocayı tebrik etmektir çünkü böyle hoca zor bulunuyor memlekette buna adam cesaret etmiş yapmış helal olsun valla.
-hocam 100 üzerinden 40 vermişsin bana.
-evet git oral seksi öğren diye not kırdım.
Bu kadar üniversite, bu mevcut kafadaki eğitmenlerle, bu kadar mezun verebiliyorsa, üniversite mezunu insan nüfüsunun çoğunluğunun başına geldiğini sandığım durum.
oha denilir arkadaş. aslında oladabilir neden olmasın ki? şu zamanda telefonuna 5 tl yükleyenle yatan var efendim.
(bkz: not için her şeyimi veririm)
bunu öğrendikten sonra not hususunda benim hocalarla da iş pişirmesini isteyeceğim biridir artık gözümde. o halen sevgili ayağı çeksin dursun.
allah böle kadınlardan tüm sözlüğü korusun.
Diğer sevgilinin de bir yazılı hazırlaması durumudur.
kendisini hocasına pazarlayandır. buna literatürde para karşılığı seks yapmak denk düşüyor,

(bkz: fahişelik)
o gün not için hocasıyla yatan kadının,yarın terfi için müdürü ile yatacağı,terfiden sonra tayin için başka biri ile yatacağı muhtemel şerefsizlik örneğidir.Sorulacak en güzel soru;'yosma geberip gittiğinde cehenneme girmemek için kiminle yatacaksın?'olabilir.
en azından hocanın not için sevgilinle yatmadığı gerçeğine sevinebilmektir.
(bkz: orospu olacaksa okumuş orospu olsun)
Ulan madem orospuluk yapıyorsun bari benim de sınıf geçmemi sağlasaydın ya...
üniversitede genelde kaşar kızların ve gelecekten bir bok beklemeyen kızların başvurduğu yöntemdir.

hayır bizim okulda vardı oradan biliyoruz yani,boş konuşmuyoruz.
aldığın notu münasip biyerine sokasın diyip aynı yere tekme basılası kişiliksiz kişiliktir.
sevgilinin sizin dışınızda başka birisiyle yattığını öğrenmekle eşdeğerdir.
dünyayı kurtarmak için süpermenle yatsaydı da siz yine mutlu olmayacaktınız.

işin acısı bu başlığı okuyanlar doğrudan not için hocayla yatanın kadın olduğunu düşünüyorlar, eminim.
siz asıl bu seksist bakış sorununuza bir çözüm bulun.

ya da en azından bir müddet my teacher temalı videolardan uzak durun derim ben.
daha ötesi varsa o ilişkiyi kız tarafından kameraya çekip kısas-a kısas yapmaktır.
ne demişler:
dinsizin hakkından imansız gelir.
aha caps:
görsel
deh deyip yol verilmesi gereken durumdur...

(bkz: grup olalım grup)
"ab notu için bir yemek, aa notu için bir gece, ancak bir boynuz paha biçilemez" mi oluyor bu durumda.

not: güzel birşey gibi bahsetmenin manası yok gerçi. kötü birşey bu kötü.
öldürme eyleminin dahi bi anlam taşımadığı durum...
Kaşar sevgiliye ve hocaya lanet okumaktır.
hoca sana kaç verdi bilmiyorum ama sana benden kocaman bir üçün biri denilecek durumdur.
bu tip hocaların hala hoca olarak eğitim-öğretim (!) vermeye devam etmesi düşündürücü olandır asıl.

insanlar çocuklarını ilim irfan diye yolluyor okullara, hocaların penisini mutlu etmek için değil.
oha'lık bir durum olduğu kesin. ne diyelim allah şaşırtmasın kimseyi, fırsat vermesin kimseye.
aslında orospuyla çıkmaktır.
güncel Önemli Başlıklar