1. 1.
    ilk kez sevgilisinin karşısında yemek yiyeceklere tavsiyelerdir.
    yavaş yavaş yeyin, yumulmayındır.*
    ... anonymouss
  2. 2.
    Spagetti tarzi seyler yada dislerinizin arasina girebilecek seyler yememeye calisin.yavas yavas yiyin,yedikten sonra caktirmadan dislerinize bakin ne olur nolmaz.
    1 ... koridorkizi
  3. 3.
    Ketçaplı falan şeyler almayın. ya da az sıkın ha bide içecekte pipet kullanmayın
    ... berk1905
  4. 4.
    kendinizi yemede kotu hissettgnz seyleri yemeyin.spagetti,salcali yemekler,sogan,sarmisak (ya da ona da yedirin) ben mesela hamburger yiyemem.yani normal arkadasimin yaninda bile.boyle gibi gibi.
    ... kendisi bilir
  5. 5.
    yemek yeme şeklime göre beni değerlendirecek bir sevgiliyse siktirsin efenim. her zaman nasıl yemek yiyorsam yine öyle olur.
    2 ay sonra benim yemeğe yumulduğumu görünce "oha hayvana bak" demesin lan.
    hatta kendi tabağındakileri bitiremeyip bana verse, direk evlenirim.
    sevgili neydi, sevgili emekti, iyilikti, dostluktu,karnımız açken bizim yeme şeklimizi eleştirmeyecekti, duddağımızın kenarındaki ketçapı, dudaklarıyla... oyşş yazamicim monşer.
    7 ... kekligimi vurdular
  6. 6.
    nazik nazik yemeye çalışmayın, çok yapmacık oluyor.
    1 ... lynyrd skynyrd
  7. 7.
    içeceği yalak tan içer gibi içmeyin nolur.
    2 ... aaad
  8. 8.
    Simit yemeyin disinize susam kacabilir.
    ... paravar
  9. 9.
    Gevrek yemelmelidir susamların dişte kalması muhtemeldir ee sürekli dişlerini diliyle temizlemesi iğrençtir. Evet izmirliyim. *
    -1 ... jawwns
  10. 10.
    işte sevgili dediğiniz tanıyıp yanında gerçekten iyi hissettiğiniz biri olsa zatem bu tarz çekingenlikler yaşamazsınız.

Bir insanla tanışmak için değil, aşık olduğun için beraber olunuyordu...
    ... pudra dantelli krem kurdele