bugün

ilk kez sevgilisinin karşısında yemek yiyeceklere tavsiyelerdir.
yavaş yavaş yeyin, yumulmayındır.*
Spagetti tarzi seyler yada dislerinizin arasina girebilecek seyler yememeye calisin.yavas yavas yiyin,yedikten sonra caktirmadan dislerinize bakin ne olur nolmaz.
Ketçaplı falan şeyler almayın. ya da az sıkın ha bide içecekte pipet kullanmayın
kendinizi yemede kotu hissettgnz seyleri yemeyin.spagetti,salcali yemekler,sogan,sarmisak (ya da ona da yedirin) ben mesela hamburger yiyemem.yani normal arkadasimin yaninda bile.boyle gibi gibi.
yemek yeme şeklime göre beni değerlendirecek bir sevgiliyse siktirsin efenim. her zaman nasıl yemek yiyorsam yine öyle olur.
2 ay sonra benim yemeğe yumulduğumu görünce "oha hayvana bak" demesin lan.
hatta kendi tabağındakileri bitiremeyip bana verse, direk evlenirim.
sevgili neydi, sevgili emekti, iyilikti, dostluktu,karnımız açken bizim yeme şeklimizi eleştirmeyecekti, duddağımızın kenarındaki ketçapı, dudaklarıyla... oyşş yazamicim monşer.
nazik nazik yemeye çalışmayın, çok yapmacık oluyor.
içeceği yalak tan içer gibi içmeyin nolur.
Simit yemeyin disinize susam kacabilir.
Gevrek yemelmelidir susamların dişte kalması muhtemeldir ee sürekli dişlerini diliyle temizlemesi iğrençtir. Evet izmirliyim. *
işte sevgili dediğiniz tanıyıp yanında gerçekten iyi hissettiğiniz biri olsa zatem bu tarz çekingenlikler yaşamazsınız.

Bir insanla tanışmak için değil, aşık olduğun için beraber olunuyordu...
Pizza yemeyi bilmiyosaniz yemeyin. Sahsen agzini tam acmisken o tum malzemenin lap diye masaya dokuldugunu ve rezil oldugunu bildigim cok kisi vardir.
edit : bu kisilerden biride benim.
eger erkekseniz , kizin yaninda okuzlesip gec gelen yemek yuzunden garsona bagirmayin. siz degil ama karsinizdaki insan utanir.
hamburger, ayvalık tostu, çubuk makarna gibi yerken ağız yüz batıran yiyeceklerden uzak durun.
ağzınız doluyken konuşmayın, ağzını boşken boş konuşmayın. afiyet olsun.
kendiniz olun ve adap kurallarına riayet edin, ne yediğinizin çok da önemi olmayacaktır zira karşınızdaki insan da aynısını yiyor olacaktır. (b*kunu da çıkarmayın ama tavuk taşlığı nedir amk.)

https://d3j5vwomefv46c.cl...ge/3341572.jpg?1236727712
ağız kokusu yapmıcak ve kolay yenıleblır yıceklerdır.

fazla kılçığı olmayan balıklar ,ızgaralar,kebablar(beytı ve ıskenderden uzak durmalısın),sulu yemekler,çorbalar.
maydanoz, pul biber içeren yemeklere dikkat edin.
istediğinizi yiyin ama bazıları zor oluyor. ben makarna söylemiştim ama kalem makarna sanarken spagetti geldi. bayağı agır ve kasılı yemiştim farkedip içinden gülmüş olay bundan ibaret. barzoya bağlamadığınız sürece sıkıntı olmaz.
başkalaşım yaşamayın şeklindeki önerilerdir.
Sevgilinin yanında kasılmak çok saçma bence asıl onun yanındayken rahat olman lazım o yüzden her zamanki gibi yiyin misal ben sevgilimle yemek yerken öyleyimdir çünkü onun varlığı beni rahatlatıyor kasmıyor bunun dışında zaten hayvan gibi yemek yemem yani ben öyle biliyorum eğer yanılıyorsam sevdiğim bunu okuduktan sonra beni aydınlat lütfen. Kısacası rahat olun ne kendinizi ne onu kasmayın.