bugün

insan için söylenmesi bile zor olan bir kelimedir, hele insanın sevgilisi kanser ise bu zorluk on katına çıkar, üzüntü verici ve insanı derinden parçalayan bir durumdur, çaresizliktir.
sevgili değil de sen öleceksin gibi hissettirir.
insan üzmeye kıyamaz. insan öpmeye kıyamaz. insan sevmeye kıyamaz. insanı çaresiz bırakır.
zordur. ama sonuna kadar destek olunmalıdır. son seninle anlam kazanabilir.
Seninde kanser olmandır. O ölürse kanserden... Hani olur da ölürse. Sende üzüntüden ya ölürsün, yada kanser olursun.
Not:no volvere iyi gider.
insani hayattan sogutan hadisedir. gözünüzden sakındıgınız kisi ölümcül bir hastalikla savasiyordur. ama ne olursa olsun destek olunmasi lazimdir sevgiliye.
er kişinin yıkıldığı andır. birçok kez yazdım hala bu tarz başlıkları açan dingiller var.
lan amk evladı senin burada saçma sapan yorumda bulunduğun durumu yaşayan insanlar var ve hala düzelmediler. kaç yıl geçse de üzerinden, tanrı alsa da sevdiceğini bu adamlar bir daha aşık olmadı, sevemedi. başınıza gelmeden yorumda, çıkarımda bulunmayın.
evet asabiyim, insan sikmek istiyorum, tanrıya karşı öfkeliyim. arada kaynamayın elimde kalırsınız.
bir turk filmi klasigi.
allah düşmanıma vermesin dediğimdir.
sevgili,anne, baba, kardeş, arkadaş vs bunların acı çektiğini görmektense kendim o acıları çekmeyi tercih ederim.
tüm hastalara acil şifalar diliyorum.
Allah korusun demekten başka elimden bir şey gelmeyen durum. Ama eğer sevgiliyse sevilense her ne olursa olsun yanında olmak esastır. iyi günde berabersin kötü günde de yanında olmalısın. Bırakıp gitmek en kolayı. Batan gemiyi ilk fareler terkedermiş. Hiçbir zaman fare olmamak ümidiyle...
sevgili'nin kanser olması sonuç.. bu durumda sonuç o kadar önemli değildir..
giriş bölümü önemlidir.. kanser olma dönemi..
eğer birey sevgilisin kanser olacağı kadar sahiplenmemişse ( her hücresine tek tek ) , her hücresin'den haberdar değilse.. suç bireydedir..
hücre amitoz geçirdiyse biz ne yapalım denebilir..
o hücrenin amitoz geçirmeye başlaması için mutasyon şarttır ve mutasyon olabilecek ortam gereklidir..
sevgili'nin o ortamlardaki kontrolü tam olmalıdır..
başınıza gelirse sevgilinize karşı ne kadar vefalı olduğunuzu gösterecek acı gerçek. umarım kimsenin başına gelmez.
Kız kanser olur, kemoterapiye girer, saçları dökülür, bir anda iyileşir,2 gün içinde Sırma saçları geri gelir ve ömür boyu mutlu olan 2 çift.

Türk dizi film sektörünün genel özeti.
çok sigara ictiyse zamanında, akciğer kanseri olmasıdir. sigara içen sevgiliye tahammul eden diğer sevgili ise gerizekalinin önde gidenidir.
Dayanılmazdır..
dua etmekten ve destek olmaktan başka çaresi olmayan eylem.
Beraber atlatılabilir her zaman destek olmak gerekir.
Hayatınızın en güzel günleri bir anda kabus olur. siz ona destek olmak zorundasınızdır ama size destek olacak kimse yoktur. Allah kimseye Yaşatmasın.

Ciddi bir konu be, gerçekten ti'ye alıcak başka konular bulun.