bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    insanın içini kıpır kıpır eden, bir yandan masumane duygularla saatlerce izlemek isterken öte yandan gerçek manada tutkuyla ve büyük bir aşkla gönül bağı kurulmasından ötürü, her bir parmağı iki dudağın arasında, nefesin, dilin ve dudakların ısısıyla bir dondurma misali eritip kana karıştırarak bedeninizi afyonlayıp kendinizden geçmenize vesile olmasını düşlediğiniz ve düşlerinizi eyleme döktüğünüz takdirde hazzın ebesinin amına attırmanızı sağlayacak olan, böyle; cennet meyvelerinden yapılmış yanarlı dönerli meyve tabağı gibim birşeydir.
    7 -7 ... ben simdi sana bi kamasutra
  2. 2.
    ayak fetişistleri için 1. sınıf birer sex objesidir. ayak fetişisti olmayanlar için de güzel bir görüntü olmalıdır kanaatimce. zira kişinin eli ayağı düzgün bi kız arkadaşa sahip olduğunun göstergesidir.
    8 -3 ... dwight howard
  3. 3.
    (bkz: yirim)
    6 -1 ... machados
  4. 4.
    üzerinde corap varsa ellenir, masaj yapilir, tül corap varsa ve yahut hic corap yoksa, sevgili de olsa uzak durulur.
    *
    (bkz: ayaklara ölüm)
    3 -4 ... kapucino
  5. 5.
    o minik ayaklar 41 noysa bu durumda bir sıkıntı olduğu düşünülmelidir. ya sevgili uma thurman tarzında bir sevgilidir. ya da... neyse...
    2 -1 ... eve gideyim zeytin yiyeyim
  6. 6.
    büyük ihtimalle otuzsekiz numara olan ayaktır.
    3 ... mecnuniks313
  7. 7.
    -erkut abi
    +efendim canım
    -abi insanların sevgilisi varmış, bu yetmiyomuş gibi ayakları kırmızı ojeli ve minikmiş. elleri prenses eli gibi, burunları da minik bi tavşanınki kadar saf ve narinmiş. diğer organlarını sayamıyorum bile, o derecelermiş.
    +bana bunlarla gelmeyin.

(bkz: erkut abi)
    14 -2 ... grb 050904
  8. 8.
    (bkz: akşam vakti)
    (bkz: fetiş vakti)
    3 -1 ... nediyemmahmutmudiyem
  9. 9.
    taptığımdır!

hele hele bir de pembe topukluysa koklanmalı, sevilmeli, ısırılmalı ve mümkünse kesilip cepte, çantada saklanmalı. istendiği zaman tekrar koklanması, sevilmesi, ısırılması için.
    5 -7 ... jerky
  10. 10.
    dişi cinsinin ayaklarının cinsel bir obje olması dolayısıyla erkek cinsini fena etkileyecek ayaklardır.

özellikle eve gelindiyse o narin ayaklarıyla halıya bastığı ilk saniye halıda çiçekler açar sanki.*
    6 -3 ... system error