bugün

düşünsene azizim. düğününe kalmış üç gün. danalar gibi seviyorsun onu. ölüp bitiyorsun sevdiceğin için. peki ya sonra? kavga esnasında kimin daha zeki olduğunu kanıtlamak için sana iki defa anadolu lisesi kazandığını kaçırıyor ağzından. sonra da mecbur itiraf ediyor ilkinin eyüp imam hatip lisesi olduğunu. katsayı muhabbetinden dolayı okul değiştirip tekrar kazandığını. düğün falan iptal tabi hemen.

ben bunu yaşamadım ama bir keresinde sevgilimin teki ilkokula başlamadan önce babasının zoruyla kuran kursuna gittiğini söylemişti. ne tepki verdiğimi beni tanıyanlar tahmin ediyordur.
kattiyen bırakırım ailem dindardır bende elimden geleni yaparım ama ne biliyim türbanlı biriyle sevgili olmak bana pek acayip gelmekte...
önemli olan mezun olunan yer ve mevcut yerin ortamı değil, kızın beynidir üstadım dememi sağlayan önerme.
okunmuş ekmek yer, okunmuş su içersin işlerin yolunda gider, üstüne 3 çocukta yaptınmı tadından yenmez.
ayrılık sebebi olur heralde. şöyle bir durum daha vardır, sevgiliyken bir insan az da olsa kendini rengini gösterir sonradan bunu öğrenmek saçmadır.
hı sevgili doğru yolu bulduysa o başka.
güncel Önemli Başlıklar