bugün

eğer evliyseniz hapı yuttugunuz durumdur.
Çük burkan detay.
"başımdan aşağı kaynar sular boşaldı" sözünü bire bir yaşama halidir.
eğer ki iki taraftan birinin istemediği bi durumsa allah düşmanıma vermesin dediğim olaydır.
er kişinin yüzünde sevinçle korku arasında mal bir ifade yaratan durumdur.. evlilik planları varsa hızlandırılır, yoksa kürtaj için hastane aramaya başlanır..
eminmisin belkide değilsindir sana öyle gelmiştir. bu testler bazen yanlış çıkabiliyor en iyisi biz bir doktora gidelim kesin sonuç alalım. (bkz: yusuf yusuf olmak)
genelde kabullenmek istenmeyen durumdur. ''artık kürtajta yasak hay allah ne olacak şimdi'' denilen halet-i ruhiyedir.
hedef de evlilik yoksa, hamile olduğunu değil periyodik dönemin aksadığını söylemesi bile kalp krizi için yeterlidir. ama ne olursa olsun ilk şokun atlatılıp adam gibi sahiplenilmesi gerekir.
genelde erkeklerin tabanları yaglayıp kaçtıgı bir süreçtir.
bazen kadınların karşısınıdakinin sevgisi ölçmek için kullandıgı blof yapma biçimidir.
eğer hazır değilse erkek: "bırak ya şaka yapıyorsun, hadi canım ne ara oldu ya, şimdi o nerden çıktı ne güzel gidiyorduk ya" gibisinden muhabbetlere sokar halet-i ruhiyedir.
demekki çocuk sahibi olabiliyor muşuz spermiyogram tamam.
"O son içine boşalışı yapmayacaktım" dedirtmesi yüksek ihtimal.
(bkz: #19324213).
sevgilinin başka birinden hamile olup durumu sizin üstünüze atabilme ihtimalidir.
''eminmisin cocuk benden mi ?'' sorusunu sorma ihtimalidir.sonuçta sevgiliniz sizin yüzünüze tükürüp ayrılabilir.
daha başıma gelmemiş olaydır.
%90 yalandır.
bir daha prezarvatifsiz ilişkilere tövbe ettiğiniz andır.
bunu bir kabus oldugunu uyandıgınızda hayata normal yerden devam etmeyi hayal ettiğiniz sikik bir durumdur.
hamile olduğunu değil çocuk aldırdığını söylemesi kadar şok edici bir durumdur.
3 sevgilimde başıma gelen durum. çok acıdır.

ama kadınların en büyük silahıdır. evlenmek istedikleri erkeğe kabul ettirmenin en kolay yolu olarak görüyorlar sanırım.

o değilde bir tanesi söylemekle kalmadı. ultrason fotoğrafı ile geldi.

a peki sonuç; ikisiyle jet hızıyla ayrıldım. bir tanesi ile evlendim. *
yani kadınlar için etkili olduğu çok açık.
göte giren plaj şemsiyesi açılmaz denilen içten içe adamı yiyecek bir durumdur..
kız ailesine söylemişse evlilik hazırlıklarının başladığı demektir.
-hamileyim ahmet...

+allah analı babalı büyutsun ayşe..

-!?!?!