bugün

''çok sevdiğim bir kız var, ona haber vereyim'' diye cevap alındığı taktirde ne yapılacağı merak konusudur.
+gökhan bak bu necmi. bekaretimi bozan adam.
-memnun oldum necmi.
+bak, bu sevil. ilk lezbiyen ilişkimi onla yaşamıştım.
-ne güzel.
+bak bunlar da bir keresinde gangbang yaptığım arkadaşlar.
-tanıştığımıza memnun oldum beyler.
+bak, şuradaki geniş kitle de...
-sus lan artık!!!
vay! hemen çağır şu yakın arkadaşın (bkz: pelinsu) yu cevabı verilecek istektir.

(bkz: 2 kız 1 erkek)
iyyy derim ve tokadı yapıştırırım kahpe karı diye... denecek durumdur.
Bayan için sorun olmayan erkek için önce hangisine saldırsam diye kara kara düşündüren durum. Altında bir bit yeniği olabilir hemen atlamayın beyler.

(bkz: Bayanlarda multiple delik özelliği olması)
hemen bir soruyla karşılık veririm.

- üçüncüyü kim seçiyor ?*
o teklife karşılık öyle bir s*kilmelidir ki gercekten üzerinden grup geçtiğini sanıp bir daha böle saçma şeylerle gelmemelidir.
Artık sevgili değildir. Hatta insan bile değildir. Bağlayın bir ağacın altına gelen geçen nasiplensin.
adı üstünde grup sex istiyor yani bu çift olma ihtimali yüksektir. yani sadece kadın değil erkekte istiyor diyelim.
Gelip sözlüğe yazarız. Zaten kodumun sözlüğüne doğru düzgün bir şey yazmam daha.
bir grup kendini bilmezin ortasına atıp kaçılması gereken sevgili eylemi. ki sikerler o eylemi.
ikili ilişkilerden ziyade çok taraflı ilişkiler istediğini gösteren bir durumdur. bana kalırsa psikolojik bir bozukluktur ve bir an evel tedavi altına alınması gerekmektedir.

daha dün akşam facebook hesabımda bir arkadaşımın durum iletisini okur okumaz bir tuhaf oldum, kız aynen "nescafe bile üçübbir arada takılıyor iken biz neden ikili ilişkiler yaşıyoruz?" yazmıştı. aslında dünya hali, şaşırmamak lazım. var böyle insanlar.

tekrar hatırlatalım sağlıklı insan işi değildir sakın ha kabul etmeyin bu tür teklifleri ve sevgilinizi direk en yakındaki psikiyatri kliniğine bizzat kendiniz götürün.
yatakta yenilikler arayan sevgilidir.

kişisel tecrübelerime dayanarak şu kadarını söyleyebilirim, sevgiliniz olan hatun yatağa ikinci bir kadın istiyorsa, muhtemelen aklında yatağa ikinci bir erkek almak vardır. ffm olayına girmenizin akabinde bu isteğini açıklayacaktır. sevgilinizi başka bir erkekle görmek istemiyorsanız ilk isteğe de olumlu yanıt vermeyin. benden söylemesi.
bikaç kız arkadaşını daha al gel de yapalım. diye karşılık verilebilir.
"üçüncü senin arkadaşlarından olsun hayatım."
amerikan alışkanlıkları. pii.

(bkz: amerikanın oyunu arkasında kim var israil)
Grup indirimini yanlış anlamış laik sevgilidir.
- yapamıyorum artık hayrettin, duygusuz ilişkiye, duygusuz sekse karşıyım.
+ peki hayatım, duyguyu da çağırırız.
- )(/&%+^'^+%&/(/&%+
güncel Önemli Başlıklar