bugün

yanlıştır diyenin amına koyim, net. Ulan insan sevgilim, karım diyeceği insanın geçmişini önemsemez mi? Bu nasıl genişlik amk.

Edit: "hayır değildir, güveniyorsan neden kurcalıyorsun ki" diyenler olmuş. Ulan geçmişini bilmediği tanımadığı birine insan nasıl güvensin? Diyelim ki katil, hırsız, yalancı, ciddi biri olmayan gevşek vs vs. Böyle birinin geçmişini bilmeden güvenmek mantıklı mı? Unutmayın, şüphe tek gerçektir.
Geçmiş önemli değil. Önemli olan seninle yaşayacaklarıdır.
sevgilisinin geçmişini düşünmeyen bir erkek godoş'tur. eğer ilişki her iki taraf için de ciddi değilse, kızın geçmişi önemli değildir. fakat her iki taraf da ciddiyse, iş evlenmeye kadar gelmişse kızın geçmişi çok önemlidir. yani takıntılı bir erkek bunu mutlaka yapar, ilerde sorunlar çıkmaması için bu çok önemlidir.
doğrudur. eğer karşınızdaki insanı gerçekten tanımak ve kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu gereklidir. sorarsanız doğrusuyla yanlışıyla anlatır. eğer anlatmıyorsa orada bir şeyler vardır. sizin rahatsız olacağınız veya onun pişmanlık duyduğu şeyler. birkaç defa sormanıza rağmen hiçbir şey anlatmıyorsa o işte bir bit yeniği vardır efendim. kısa zamanda öğrenmeye bakın. yoksa içiniz içinizi yer stresten başınıza ağrılar girer. durduk yerde suçsuz insanlara saldırırsınız. nerden mi biliyorum?
gelmişini geçmişini düşünmek te olabilir.
geçmiş bilinir fakat kişi kendisi sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi karşıdakini yargılamamalıdır. yargılıyorsa o iş zaten uzun ömürlü olmaz.
Bal gibi de doğrudur.

Özellikle bu sözüm erkeklere.

Kadınların bekaret beyinde Vs lafları piçlerle her boku yedikten sonra efendileri kandırmak için uydurdukları yalanlardır. Sevgilinin geçmişi bal gibi de önemlidir. Geçmişinde sizden daha çok sevdiği ve seviştiği bir adam olan kız sizi istediğiniz kadar se-ve-mez. Nokta.

O yüzden Modern olucam diye sevgilinin geçmişini sorgulamadan kabul etmeyin. Bir kadın ne kadar çok partnerle birlikte olduysa (isterse hiçbiriyle cinsel ilişkisi olmamış olsun) size bağlanma ihtimali o kadar düşüktür.

Bu abi tavsiyesini tecrübeden söylüyorum, yabana atmayın. Sizi özgüvensizlikle suçlayanlar olacaktır, onlara da he yavrum he deyip geçin. Çünkü Yarın bi gün o kız eski sevgilisini hatırlayıp sizi zihnen (veya daha kötüsü fiziken) aldattığı zaman yaşadığınız üzüntüden hiçbirinin haber olmayacak. Folloş olmuş birini kabul etmenin neresi özgüven?
Beni, ben ve benden sonrası ilgilendirir.
Edit: hoş görmekle bi alakası yok. Eğer zaten hayatında onlar olsaydı sen olmazdın. O yüzden geçmişiyle ilgilenmek gereksiz.
Şayet Varsa geçmişi, başlarım geçmişine.

O her gün başka kızı koluna taksın, ne yaptığı belli olmasın, ben de öyle bir geçmişi hoş göreyim öyle mi. Haha, götüm.
Ulan modernizm adı altında nedir bu genişlik anlam veremiyorum. Çağdaşlık, insanın değer algısını yıpratıyor keza seven sevdiğini kıskanır, gözetir ve aynı şekilde de sevildiğinden emin olmak ister.
Seninle sevişiyorken eski sevgilisinin kollarında olduğunu hayal ettiğini bir düşün. Burda fikir ayrılıkları olabilir saygı duyarım ama benim nezdimde hiç hoş olmaz.
insan kafayı yer. hangi birini düşüneceksin, 30 kişiye vermiştir.
yaşıyorsan bir geçmişin mutlak olacak. o geçmişte her zaman tertemiz olamıyor malesef. içinde doğrular, yanlışlar olabiliyor. mesele kişinin yaşadıklarından ne öğrendiği, temiz bir sayfa açıp açmamayı isteyip istemediği, beraberliğinize ne kadar değer verdiği.

bir insanın geçmişini kurcalamak, takıntı yapmak anı yaşamaya engel olur. bugüne bakmak en güzeli.
aslinda soru cok derin hem evet hemde hayir cevabi..
benim hayatıma girmeden 1 saniye öncesi bile zerre umurumda olmaz.
hataları varsa bunları bana da yapıp yapmayacağını bilmek hakkım olduğu için evet ama başkası ile yaşadığı normal ve güzel şeyleri bilmem beni ilgilendirmez yaşanmış ve bitmiş şuan brn varım biz varız önemli olan bu. ama yukarıda da denildiği gibi eski ilişki ya da ilişkilerin neden bittiği önemli. aldatma var mı, bi yamuk hareket var mı o zaman işler değişir tabi.
flört ederken bunları konuşuyorsa problem yok ama hiç konuşulmamış ve gizlemişse sorun. flört zaten bu iş için oluşmuş bir kavram. insanların birbirlerini tanıması ama bizim ülkemizde erkekler fuckbuddy olayı için kullanıyor flörtü.
Hırsızlık. cinayet, yüz kızartıcı suç yoksa bana ne geçmişinden?
nasil ayrildiklari ve sevgili olma sureleri iliski baslangicinda sorulmasi saglikli sorular.
Değil şeklinde cevaplanacak sorun.
Flört dönemi Bunlar için var arkadaşlar. insanca, Nazire yapmadan geçmişinizden bahsedersiniz biraz. Saçma sapan detaylara girmezsiniz ama karşınızdaki insana da bir önizlenim verirsiniz. Bunu gören karşı taraf da işine geliyorsa kabul eder, gelmiyorsa etmez.

Ama ilişki başladıktan SOnra sormak Ve düşünmek doğru değildir. Aynı şekilde ilişki başladıktan sonra karşı tarafın sizi sürekli geçmişiyle muhatap etmesi, sürekli geçmişindeki insanlarla alakalı yeni sorunlar çıkartacak hareketlerde bulunması, geçmişindeki her özeli ya da iğrençliği o ya da bu şekilde sizin öğrenmenize neden olması, özetle geçmişini geçmişte bırakamaması da doğru değildir. Flört döneminde iki taraf da iki tarafın geçmişini bir kenarı bırakıp, temiz bir sayfa açmalıdır. Açamıyorlarsa, taraflardan birisi o geçmişinden kopamıyorsa o ilişkiden bir cacık olmaz, üzüldüğünüzle kalırsınız Ve buna da gerçekten değmez.

Siz de biriyle bir şeyler yaşamaya karar verdiğinizde hem kendinizin hem de karşı tarafın geçmişini bir tarafa koyup temiz bir sayfa açıp açamayacağınıza bakın, ona göre bir ilişkiye başlayın.
güncel Önemli Başlıklar