sabun, patlıcan, berke can.
Biriyle cinsel ilişki yaşamış olması benim için sorun değil. istemiş yapmış. Sorun hayatındaki insanlara nasıl veda ettiği ve neden ayrıldığı. Karakterini gayet net ortaya çıkarır çünkü
beni ilgilendirmez. yeter ki güzel sohbet edelim, eğlenelim ve çok güzel seksler yapalım mmmm.
mutlaka araştırılması gerekilen meseledir.
Başkalarıyla boy boy cinsel içerikli videoları önüme çıkacaksa çok büyük önem arz eden geçmiştir.
Beni geçmişimle yargılama deyip tüm çevremle her türlü münasebette çekinmeden bulunmuş tiplerdir.
hiç kimsenin geçmişi önemli değil, sizin bile. Çünkü kimse size açık bir şekilde geçmişini anlatmayacaktır. mal mı abi insanlar. anlaşıyorsan anlaşıyorsundur gerisini takma.
ne kadar bilinirse o kadar soğursunuz. en iyisi hiç bilmemek.
Geçmişi geçmişte bırakmayan insan var. O yüzden ben geçmişini unutmuş, hafızasını kaybetmiş birini tercih ederim.
Umrumda değil.
Bugüne ve geleceğe zararı olmayacak bir geçmişi varsa çok da önemli olmayandır.
Onun geçmişi sizi ilgilendirmedigi gibi sizin geçmişiniz de onu ilgilendirmez. Herkes kendinden sorumlu. Yaşanmış bitmiş. Adı üstünde geçmiş. Geçmişte kalan bir durumdur. Mutlu olmaya bakın.
bana bı zararı yoksa sıkıntı yoktur. herkesi olduğu gibi kabul etmek lazım yaşadıklarıyla.
onun geçmişini araştırmalı elbette, ama kendi geçmişi de temiz olmalı..
Geleceğinize taşıyacağınız kişinin geçmişi önemlidir. O kişinin geçmişte neler yaptığını kimlerle birlikte olduğunu bilmeniz her zaman sizin faydanıza olur. Eğer cidden umursamiyorsaniz sizinde geçmişinizde bir bokluklar vardır.
Baş ağrıtır. Kurcalarsan, illaki hoşuna giymeyecek şeyler ogreneceksin. Kurcalamasan için rahat etmeyecek.yani kırk katır mı, kırk satır mı? tercih sizin.
doğduğumdan beri tanıdığım için sorun yaratmaz.
kardeşimle evli değilim yanlış anlamayın. Aynı yerde büyüdük.
inan hiç farketmez. orospu olsun ama beni sevsin yeter.
şöyle elime alıp, hunharca buruşturup çöpe atmak istediğim.
Geçmiş geleceğin aynasıdır demiş bir yazar.
Çok doğru.
Geçmişi temiz değilse gelecekte yapmayacağı ne malum.önemlidir.
güncel Önemli Başlıklar