1. 293.
    ister istemez her insan merak eder.burda ki sınır sen yoktun O zaman .onu iyisiyle kötüsüyle kabul edebiliyormusun.insan çok seviyorsa kabul eder görmezden gelir.önemli olan birlikteyken nasıl bir insan olduğudur.
    2 ... melisalal
  2. 294.
    Önemli değildir. Çünkü geçmişi değil geleceği benimledir.
    6 -2 ... curlyhairmadwoman
  3. 295.
    gavatları hiç ilgilendirmez.
    6 ... dianax 2
  4. 296.
    Şahsen ben bilmek isterim sadece. Sorduğumda diretmeden söylemeli. Bir şey yapacağımdan değil sadece geçmişinde nasıl davranmış o günlerini özler mi bunu bilmek için. Nitekim sordum ve bugüne geldiğimizde bilmem çok işime yaradı.
    2 ... visnegru
  5. 297.
    Kimseyi ilgilendirmeyendir. Sizden önce olanla neden bu kadar ilgileniyorsunuz ki? Bırakın sizinle birlikte yaşanılanlar değerli olsun.
    2 -1 ... hukuksever
  6. 300.
    Tarama verilerini temizle+Gelişmiş+verileri temizle.
    - Aşkım 2 kişi oldu hayatımda işte. Daha önce de anlattım ya.
    + Recuva
    - Atakan
    - Ahmet
    - Asil
    - Berke
    - Barış
    -.....
    1 ... lord peyniri
  7. 301.
    genellikle gereksiz bi şekilde sorun edilir. tamam geçmişte yapılan seyler fln karakterini belli eder bilmem ne ama, adı üstünde geçmiş gitmiş ve sevgiliden bahsediyoruz. sizden öncesinin bi önemi olmamalı. basit olarak o zamanlar siz yoktunuz yani onun için. sizinleykenki durumu önemli sadece.
    -1 ... cccxxxccc
  8. 308.
    Sevgi her ne kadar önemini azaltsa da önemlidir efendim. Her önüne gelenle konuşmuş, iki adımda bir eski sevgilisine rastlayan insanı ne yapayım ben? Değişmiştir diyorsunuz belki ama zor. Geçmişi temiz olana da güvenmeyeceksin. O ayrı. Ama kirli bir geçmişi olanı da görmezden gelmeyeceksin. Ben dikkat ediyorsam o da edecek.
    19 -3 ... meskun mahal firarisi
  9. 309.
    Hayatımda hiçbir zaman muhafazakar denilen bir insan olmadım ama paralı beraberlikler yaşayan insanların kendisine saygısı olduğunu düşünmüyorum mesela o tip bir insanla beraber olamam.. Evli insanlarla beraber olanların da.. Ne diyorduk sevgilinin geçmişi elbet önemlidir. Daha önce sevgilisine şiddet uygulayan size de uygular mutlaka. Daha önce bir suç işlemiş mi mesela niteliği nedir bunlar da önemli. Sayisiz örnek verebilirim. Geçmiş baya kapsamlı çünkü. Olaya sırf bekaret gözüyle bakmamak lazım.
    20 -2 ... tellmewhereithurts
  10. 310.
    Önemli olan o gecmişin gerçekten geçip geçmediğidir.yoksa çok ilgilenmem öyle şeylerle.hâlâ unutamadığı biri olduğunu hissetmek de oyle zor bir şey değil zaten.her zeki ve kafası çalışan insan bunu anlayabilir.
    2 ... kalkyerineyatyavrum