1. 386.
    ben sorarim. gayet de beni de ilgilendirir. ama oyle ruh hastasi gibi kim o kadinnn triplerine girmem. ben bu olayi kendim icin kullanirim. mesela birak ya orospuyu falan dese sutlarim. ayrilirsak benim de arkamdan oyle diyecek karaktersiz diye dusunurum.

iki kere sordum. biri iliskinin basinda. neden ayrildiklarini ve hala aklinda olup olmadigini sordum. kim oldugunu merak ettim. isini nereden tanidigini falan soyledi ama ismini soylemedi. bu bir sorun degil mesela. biz ayrilirsak bir gun beni de safmdece onun sevgilisi oldugu icin tanimadigim insanlar stalklasin istemem. evet ben onun icin ozel biriyim ama o da gecmiste ozel biriydi. ne kadar sure sevgili olduklarini falan sordum. hesaplasir gibi degil dertlesir gibi.

ikincisini de bi iki sene sonra sordum. hala aklinda olup olmadigini. onu da sundan sordum, kosullar nedeniyle ayrilmislar. kendi istekleri ile degil yani. icinde kalan bi seyler var mi onunla ilgili diye sordum. zerre olmadigini soyledi.

bi daha da sormam. gerek yok.
    ... lisa garcia
  2. 385.
    Beni geçmişimle yargılama deyip tüm çevremle her türlü münasebette çekinmeden bulunmuş tiplerdir.
    ... sismeoyunparkikiralama
  3. 384.
    Başkalarıyla boy boy cinsel içerikli videoları önüme çıkacaksa çok büyük önem arz eden geçmiştir.
    -1 ... notafter12
  4. 383.
    önemli değildir geçmiş geçmişte kalmıştır önümüzdeki maçlara bakmak lazım.
    -1 ... hz dogukan saplardo muazzama
  5. 382.
    mutlaka araştırılması gerekilen meseledir.
    ... di natale
  6. 381.
    Kimse kimsenin ticari geçmişine, kredi notuna bakmadan borç para dahi vermiyorken bu derece yakın bir insanın geçmişi önemlidir.
    2 ... mobilisinmobili
  7. 380.
    beni ilgilendirmez. yeter ki güzel sohbet edelim, eğlenelim ve çok güzel seksler yapalım mmmm.
    ... amgurulugations
  8. 379.
    Çok kurcalarsak;
    sevgilinin geçmişi
    12 ... hocanim
  9. 378.
    geçmişe takılı kalmak, geleceğini göremeyen, takıntılı saplantılı kişiliklerin eylemidir. ne yaptığını bilen, gerçek sevgiye inanan insan geçmişe bakmaz. anı ve kişiyi yaşar.
    1 ... sozununeri
  10. 377.
    Takıntılı ve özgüvensiz insanların sürekli takılıp kaldığıdır. Zamanında bizde bir şeyler yaşadık sevgililerimizle ama şu an o anları özlemiyorum çünkü hepsi yaşandı ve bitti. Çoğumuz bu konuda masum değiliz zamanında birileriyle bir şeyler yaşıyoruz. Sevgilisinin geçmişine takılıp kalanlar erkekse nasıl olur da benden başka bir erkek dokunur o bedene kafasında kadınlar da daha çok ya geçmişteki kadınları unutamıyorsa ya biz beraberken sürekli onları düşünüyorsa kafasında. Aslında saçma sapan bir düşünce ve bu düşünceyi rica ediyorum karşı tarafa yansıtmayın yoksa hep yalnız kalmaya mahkum olursunuz.
    4 ... tarihci yazar