1. 1.
  insanlar her ne kadar,sevgilimin geçmişi benim için önemli değil,önemli olan benden sonrası gibi palavralar atsalar da ortaya,özellikle erkekler için bok gibi önemli olan bir hadisedir.geçmişi önemsenmeyen sevgili,birgün ana olacaktır,o zaman bu geçmiş sevgilinizin deil,çocuğunuzun anasının geçmişi olacaktır.tabi ki bu da bir tercih meselesidir.kolay gelsindir.
  18 -10 ... febe
 2. 2.
  her halükarda acı verir, en rahat adamı bile sayko vaziyete getirir. bırakalım bu işleri önümüzdeki maçlara bakalım efendice
  8 ... registerlater
 3. 3.
  candan azveren: aslında fazla kişiyle cıkmadım maçocan.

  maçocan meraki: hiç mi cıkmadın candan.

  candan azveren: ya işte, takarcan vardı, dolarcan vardı, evlican vardı, heee bide pezocan vardı, ama o benle cıkmıyordu.

  maçocan meraki: gecmişini öpeyim; candan. kaybol
  14 -4 ... pilotmont
 4. 4.
  kesinlikle ilgilenilmemesi gereken, karsıdakini de zaten ilgilendirmeyen olaylardır.. yasanmıstır gecmıs gecmıste kalmıstır, gerek yoktur didiklemeye *
  7 -3 ... meleklerde aglar
 5. 5.
  yapacakları, yaptıklarının teminatıdır, şeklinde düşünülerek ,hem kendini hem de sevgiliyi zebil ziyan etme sanatıdır.
  2 ... betterthanchocolate
 6. 6.
  eğer işlenmiş; cinayetler,soygunlar,adam kaçırma,uyuşturucu satma,çelik erişçi kasedine para verip satınalma gibi cürümlerle doluysa gayet ilgilenilmesi gereken geçmiş zamandır.
  5 ... veritaserum
 7. 7.
  sorgulanmadigi takdirde geleceginizi gizli bir kahpeyle veyahut pu$t bir bunyeyle sekillendirebileceginiz hede hödö bütünüdür. gelecekte bir arkadasinizin esinizin ismini duyupta "lan ben lisedeyken bu isimde bi hatuna 100 kere cakmistim" diyerek esinizden bahsetmesi sizi katil etmeye yeter ve hatta artar.* birlikte olunan sevgiliyle cokta ciddi dusunulmuyorsa elbette didiklenip didiklenmemesi cok onemli degildir.
  4 -3 ... antistar
 8. 8.
  asla öğrenilemeyecek olan olaylar topluluğudur.
  öğrenilse de bir şeye faydası yoktur.
  1 ... pilotmont
 9. 9.
  erkeklerin öğrendiğinde hayal kırıklığına uğradığı bir geçmiş türü olup kadınların bundan büyük zevk aldığı durumdur
  2 ... fayaka
 10. 10.
  (bkz: senin gelmisini de gecmisini de)
  8 ... witch