bugün

görüldüğü an gözleri yaşartacak 'seni seviyoruuuum' nidalarını bas bas bağırtacak mükemmel ötesi ve mucizevi bir olaydır.

daha sonra;

-allahım gözlerime inanamıyorum.seni seviyoruuum aşkım seni çok seviyorummmm!!!
+ayy bağırma deli gibi bee.şu zımbırtıya yanlışlıkla girdim çıkamıyorum çıksana şundan twitter ıma bakcam daha.
-peki aşkım.

(bkz: mucize)
hiç beklenmeden evlenme teklifi edilecek durumdur.
Islak sopayla dövülmesi gereken sevgilidır.
sevgiliniz saatlerdir size cevap vermiyorsa sikerler öyle işi. vallahi kadın olsam gidip o bilgisayarı dağıtırdım. bu ne lan saatlerdir pc başında adam.*
italya ligi'nde fiorentina-roma kapışması için bulunmaz fırsattır. ve fakat sonucunda ilişkinin selametine zeval gelmesi de yüksek ihtimaldir.

- montolivo attıııı. bebeğim benim, boşa mı verdik sana 10 numarayı... 3 oldu 3ççççççççççççç(uzat burada üçü, rakamla yazınca sıkıntı oldu biraz)... nasıl da koydu çocuğuuuu?
+ ...
- şeyy... yani demek istedim ki iyi bir futbolcu şu montolivo.
+ ...
- kapatalım mı?
--spoiler--
- aşkıaammm bu ibrahimovic nasıl ?
+ ona paramız yetmez aşkım.
- aşkıaammm bu mutual termination ne oluyo ?
+ !!!!!
--spoiler--

benzeri diyaloglara kaynak olabilecek olay.
asla istemeyeceğim durum. geek , nerdüm diyerek league of legends tarzı oyun oynayıp twich tvde yayın yapan manken bir kız gördüm evinide o çizgi dizi oyuncaklarıyla doldurmuş. amacı ne derseniz üye başına 5 dolar alıyor 30 bin üyesi var 150 bin dolar yapar ayrıca bağış yapabiliyor insanlar ve izleyen kullanıcı başına partnerlik parası alıyor hal böyle olunca çakal kızlar para kazanmak için oynarken bizim safın işi ne
güncel Önemli Başlıklar