bugün

yozluğun son noktası, iğrençliğin zirvesidir.
sene 2012, üniversitedeyim. hatunla kavga ettik. 2 gün konuşmadık. neyse ben konuşmak için bunun evine gittim. bi baktım benim hatun yok, hırsından memleketine gitmiş haber bile vermeden. tabi ben sinirden kafayı yedim neyse ev arkadaşı kapıda gel dedi çayım var oturup bi konuşalım. hava da nasıl soğuk. dedim ben çaylık durumda değilim, gidip bira falan alcam istiyo musun sen de? dedi ki benim de kafam bozuk 2 tane de bana al.

neyse ben de tekele gidene kadar fikir değiştirdim bi ellilik votka aldım çerezi enerjisi vs biradan daha iyi gider diye. oturduk kızla içiyoruz. önce baya bi geyik yaptık güldük ettik, 3. kadehlerden sonra mevzular derinleşmeye başladı işte bu da 2 ay önce aldatılmıştı, eski sevgilisi bunu aldattığı kızla nişanlanmış onu görmüş face'ten hem ağlıyor hem anlatıyor bu. o ana kadar hiçbirşey yok inan ki...

köşe koltuktayız, ağlayınca ben buna kolumu attım dedim seni haketmiyodu zaten, en iyisine layıksın, iyi ki erkenden olmuş gibisinden teselli ediyorum bu demesin mi sen de seni gerçekten mutlu eden bi kızı hakediyosun falan diye ev başladı arkadaşını gömmeye, yanağımı tutuyor çok iyisin falan diyor. orda bi kıvılcım bi bakışmalar oldu neyse bu kalktı tuvalete gitti. sonra odasına gitti ben de telefonumu kurcalıyorum, hobaa bi geldi kotu falan çıkarmış tayt giymiş üstünde de uzun kollu tişört var ama içinde sütyen yok belli. benim mal havalandı tabi alkolün de etkisiyle, bu da bunu gördü ama görmezlikten geliyor. neyse

4. kadehlerden sonra bizim teselli aniden uzun bi öpüşme ile kesildi sonra da malum hadise tabii ama yok böyle bir tutku sabaha kadar durmadık. sonra sabah kalktık bu tabi beklenti içinde ben de yediğim boktan sıyrılmaya çalısıyorum neyse esas hatunla barıştık bi iki gün sonra ama o esnada ben onun evinde akşamları ötekini götürüyorum. ev arkadasını da ikna ettim bana zaman ver biraz ayrılıcam evden de atarız senle olcam falan diye. asıl hatun da döndü memleketten amk evde kim yalnızsa onunla ver allahım ver, sonra bi gün bunun ev arakadası benim hatunla ben sevişirken eve geldi lak diye odaya girdi manyak gibi bağıra cağıra herseyi anlattı. amk benim duble keyif orda sona erdi.

kızlar ev arkadaşlarınıza güvenmeyin...
ve olaylar gelisir.*
fantaziden ileri gitmez genelde..buarada hikaye anlatan adam 8.nesil olacak bide,anlatımdaki kalitesizliğe bak yaşından başından utanır insan..
Bi de olayın sabahında gidip salak gibi anlatanlar vardır..

-bışkısından dıyıcıına bindin dıy.

(Bir arkadaş!)
neden saat 12'den sonra anlatma gereği duydun? Biraz daha açıklayıcı konuşur musun sayın yazar?
Klasik Türk dizisi konusudur.
doğaldır..
win-win yani ne var ki..
Helal olsun bunlar sonra evleniyor evlenince çoluk çocuğa karışıyor

Bazılarına çocuk yetiştirmesi için ruhsat vermek lazım

Bunları yetiştireni de yetiştireceği nesli de edep namus hiç yok AMK.
seni evlat diye seven bir aile var ben ona şaşıyorum.
bir allah'ın kulu da hatunun ev arkadaşını eleştirmemiş, sanki tek başımıza yaptık amk.

insan bazen hayret ediyor.
güncel Önemli Başlıklar