1. 1.
    (bkz: heyecanın kalmaması)
    3 -1 ... tikycan
  2. 2.
    yaklaşık 2-3 gündür içinde bulunduğum hissiyat...* sevgilinin size eskisi kadar değer vermediğini hissedersiniz, sizi eskisi kadar önemsemediğini, herhangi biri kadar değer verdiğini hissedersiniz... o her anını size anlatan, sürekli ne yaptığıyla ilgili haber veren sevgili gitmiştir artık... sadece kafasına esince sizinle konuşuyordur artık, onu da nezaketen yapıyor diye için içini yer... eskiden her anlattığının, her söylediğinin o'nun için bir anlam ifade ettiğinin farkındasındır, belki de hiçbir zaman birisi tarafından bu kadar önemli hissettirilmemişsindir... ama artık bir şey söylediğinde karşıdan hiçbir tepki gelmediğini, söylediğinin havada kaldığını hissedersin, anlarsın bunu...

artık canına tak etmiştir, o'Nu o kadar çok seviyorsundur ki gönlün el vermesede bunu o'na söylemeye kalkarsın... eskiden böyle olmadığını anlatırsın ona, neden artık böylesin diye sorarsın... inkÂr eder, yok öyle bir şey der... ''ben 5 ay öncesinden çok daha fazla seviyorum seni'' der... ama anlayamadığın, neden senin böyle hissettiğindir... ''eğer beni eskisinden daha çok seviyorsan neden tam tersiymiş gibi hissediyorum?'' diye sorarsın... buna bir cevabı yoktur... davranışlarında da en ufak bir değişiklik yoktur, hatta her geçen gün daha da kötüye gitmektedir... ''yanlışta olsa ben böyle bir şey hissediyorum, oturup nedenini 2 dakika düşünemez misin?'' diye sorarsın sevgili kişisine... ''düşünüyorum, ama bir sebep bulamıyorum'' gibi geçiştirici bir şey söyler size... artık bitsede gitsek modundadır... artık yapacağınız bir şey kalmamıştır, sadece olup bitenleri izlersiniz, sevdiğiniz kişinin ellerinizin arasından akıp gitmesini izlersiniz... ''ne olur ben yanlış hissediyor olayım'' diye kendinizi kandırırsınız...
    37 ... the man who saves the world
  3. 3.
    (bkz: sevgiliyi eskisi kadar sevmediğini hissetmek)
    2 ... deceku
  4. 4.
    sadece bir his olma ihtimali yüksek bir durumdur. insandaki doyumsuzluk, hep daha fazlasını isteme durumu ve alışkanlığa dönüşen orjinallikler kişiyi bu duygunun pençesine teslim eder. hem kendinin hem de muhatabın hayatını zehir eden süreç bu hisle başlar. aşk acıtmaya başlar.
    2 ... neset
  5. 5.
    aşk ın en çok can yaktığı dönemdir. herşeyin eskisi gibi olmasını istersiniz ancak ne bir cevap, ne bir neden bulabilirsiniz. zaten herşeyin güzel gitmesi için sonuna kadar çaba sarfetmişsinizdir ama anlamıyordur. verdiğiniz her emek yavaş yavaş kaybolmaktadır.
    elbet sorarsınız kendisine * neden böyle oldu? diye alacağınız cevap : "artık olgunluğa eriştiğiniz" dir. . .
    ama yalandır aşk olgunluk değildir, herşeyi çocukça yaşayabildiğiniz, yüreğinizi sonuna kadar zorladığınız, onun için her imkanı yaratabilmenizdir (bkz: #5405323) olmuyordur ama. . .
    bu durumlarda kendinizi boşu boşuna hiç kandırmayın, çırpınmanın ne size, ne de ona faydasıolacaktır. aksine daha çok uzaklaşmanızı sağlayacaktır. varsın olsun hemen bitsin. . .
    1 ... mechanix
  6. 6.
    (bkz: ayrılık çanlarının çalması)
    ... missscorpio
  7. 7.
    - pipican sen beni ağğtık sevmiouuuooğn
    - nereden çıkardın canım ben seni önce bi seveyim sen şuraya bi uzanda ondan sonra karar ver.
    2 ... okuzcan
  8. 8.
    her bünyenin başına gelir.

aşk güzel duygu ama eskiyince çöpe atıp vitrinleri tekrar süzmekten çekinmeyin, her ne kadar bunu reddetseniz de sonunda yine kendinizi buluyorsunuz o vitrinin önünde.
    1 ... soullessfreak
  9. 9.
    uzatılmaması gereken bir duygudurumudur. iki yolu vardır ya gıdersin yada evlenirsin
    1 ... truvaefes
  10. 10.
    iktidarsızlık ve cesaretsizlikten muzdarip kızın senden uzaklaşma hadisesi.
    ... qiyotin