bugün

evet efendim...

sevgilinin, yani polis çevirip nerede hüviyetin dese çıkarıp fotoğrafını göstereceğiniz o melek bayanın, edilen bir tartışma esnasında ağzından çıkardığı kahredici sözlerle öğrenilen gerçek.

artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak önünden geçtiğiniz manav yüzünüze artık cuppa cuppa söyler gibi bakıp, bim'deki kasiyer gülmemek için pırrrpp yapıyor gibi olacaktır. kafanızda tahayyül edemediğiniz bir dalgadan bahsetmektedir çünkü. büyüktü der ama ebat ve çap belirtmez. hemen google da aratsanız da dünyanın en büyük penisli insanını en fazla bu kadar olur ya oldu olacağı bu deseniz de artık o melaike yüzlü bayan şeytandan farksız olacaktır.

kalbi kurcalanmış bir insansınızdır artık, sevgilinizi eski sevgilisinin kurcaladığından da fazladır ama ebat söylemediği için ne kadar kurcalandığınızı da bilemezsiniz. artık dalganız bile kalkmaz olmuştur. artık o sevgilimin kahramanıyım bakışlarını da asla göremeyeceksinizdir.
bundan sonra artık gece yarıları her yalnız kalışınızda o kelimeler kavurur, yakar benliğinizi. her yalnız kalışınızda ise gücünü, boyunu, çapını bilmediğiniz o düşmanla savaşırsınız. yeldeğirmenlerine savaş açmış bir don kişot misali dalgalarla boğuşursunuz..
evlenilmeyecek bir kızla beraber olduğunuzu gösteren durumdur. sevgili, eski sevgilinin penisini gördüyse ve siz bunu biliyorsanız zaten onunla ciddi düşünmüyorsunuzdur.
benim gibi çakamaz. he bir de kızın orospu olduğunu gösterir.
(bkz: kanım dondu şerefsizim)
hayata dair iç burkan detaylar.
param var benim param.
Dram yaşıyorsun heralde senin adına üzüldüm.