bugün

sevgilinin önüne gelene sevgili demesiyle kalabalıklaşan mazisinin şahlanmasıyla uğraşan sevgilidir. bu şahlanma cep telefonuyla taciz, mail yoluyla taciz, aracı kullanarak taciz şeklinde ilerleyebilir. ben bestami'nin altıncı sevgilisi kus kus makarnası bana yaptıklarının aynısını sanada yapacak bak göreceksin diye ortaya çıkan kitle dağıtılamıyorsa eğer yeni bir sayfa açmak en helalidir. uğraşmanın bir manası yoktur. bence en güzeli midesiz insanları seçmek yerine; şöyle aklı uçkurunda gezmeyen, kalbi atan her dişiye koşmayan, az bir şey seçilen kişi olan sevgiliyi bulup rahat etmektir.
(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisiyle uğraşmak)
(bkz: başa bela olan eski sevgili)
sevgilinin belli bir süreden sonra hala eski sevgilileriyle uğraşıyorsan at o sevgiliyi çöpe. hayır gelmez ondan.
durup dururken yapılıyorsa, özgüven eksikliğinin belirtisidir.
onlarla vakit kaybederken sevgilinin yeni aşklara yelken açmasına sebep olmaktır.
eğer karşı taraf uğraşma işine senden önce başladıysa evet uğraşılmalı ama bir sebep yokken uğraşıyorsan gerek yok böyle şeylere.
öyle ki sevgiliye ayıracak vakit bulamamak..
sevgilinin kendini tatmin etme yöntemidir.
1.hoş değil.
2. (bkz: sevgili olamadığın çocuğun sevgilisiyle uğraşmak)
işte bunu seviyorum...
kural 2

yeni çoğu zaman eskiden iyidir çünkü yenidir.
yeni olmanın kıymetini bilmeden ortaya çıkan gereksiz ego tatminleri ile bir yere varamazsın.
boş işler peşinde koşan insanın boş uğraşlarıdır.
sonunda seninde eski sevgili olmanı sağlayacak uğraş.

aşkını yaşa bırak bunları, ayrılınca keşke kurcalamasaydım diyeceksin. onlar geçmişte kalmışlar bi sik yapamazlar artık. rahat ol. stres yapma.