bugün

Elleriyle oynamayı özlemektir.

Siz ne anlarsınız aq.
Kesip ptt ile gönderilesi eller ama

(bkz: geldik yoktunuz)
bir eylül sabahı onun ellerinden yoksun olacağını bilmek.
elleri çirkinse ve o elleri başka eller tutmuşsa gerçekleşmeyecek olan eylemdir.

(bkz: gerek yok)
Sevgilinin en güzel yerini özlemektir. Aşkı ellerinde atan sevgili, parmak uçlarıyla dokunur tenine, saçlarını okşar, sonra o ellerin bütünleştiği kollarla seni sımsıkı sarar. Ve sevgili yanında olmadığında onun ellerinin sıcaklığını düşünürken burnun sızlayarak özlersin...
''ve elleri şarkı söylerken ağlardı''

demiş şair...
eğer o eller pamuk gibiyse o eller sadece özlenmez, yemek bile istenir.
onu yapan bunu da yaptı;
(bkz: sevgilinin her şeyini özlemek)
ölmekle eşdeğer bir duygudur bu, özlemek acıların anasıdır.
ikinci bir el tutana kadar bekleyiniz.
sanırım bugün gördüğüm en normal ve en güzel başlık.
bunun dışındakilerin çoğu sapık hayal gücüne dayalı iğrenç başlıklardı.
sol framede aniden görülünce insanın kalbini acıtan başlık.
ah sözlük, ne güzeldi.
böyle tombul gibi ama değil. sıcacık, sadece elleri ısıtan değil kalbe kadar dokunan bir el. öyle bir şey işte bu özlem.
(bkz: hand job)
elleri soguk olur diye tutmak istemezdi ellerimi benim ellerimde usumesin diye, bende isitmak icin tutardim ellerini, ne cok ozledim..
ellerindeki cizgileri ezbere bildigim adami ozlemek..
kutsaldır. namaz kılmayı özlemek gibidir. başını secdeye koyma özlemiyle yarışır durumdur.
insan ellerini sevmez mi?
Ben severim seni.
yazabilmenin bahtiyarlığıdır bu

şeklinde turgut uyar tarafından özetlenen durumdur.
o ellerin yüzde dolaşmasını sırtta dolaşmasını özledim.
kışın bile terleyebilen, ten kokusu ve kullandığı sabun kokusuyla karışınca ortaya çok güzel bir koku çıkan, ve yanından ayrıldıktan sonra elimi yıkayana kadar teninin kokusu tenimde olan bir kokulu eldir. nasıl özlenmez ki ?
"şu aranıp duran korkak ellerimi tut" diyilesi sevgilidir. Mutlaka çekilecektir acısı. Bir zamanlar hiçbir şeye değişilmeyecek o eller, keşke hiç dokunmasaydım diye anılacaktır.
parmak uçlarını yüzünüzde gezdirmesini, ellerinin sıcağını, avucunun içinde atan bir kalbi hissetmeyi özlemektir.
çok garip bir durum değil, ama saçma yahu...
Ellere karşı fetişistliğiniz var demektir.
sevgili hala şahsına ait o iki ele sahiptir... Sevgili eli gibi olmasa da iş görürler.
güncel Önemli Başlıklar