bugün

bilmeden gerçek hediyeyi vermiştir.

doğum gününde terkedebiliyorsa aldatırda aptal yerinede koyar o kız.sizi ondan kurtararak gerçek hediyeyi vermiştir.
hatırlasalardı belki terk etmezlerdi.
hiç unutulmayacak gündür. eğer sevgili sevilmeye layık değilse o günün artık daha da güzel olacağı gündür. ama eğer sevgili çok seviliyorsa o zaman hayatın ne kadar acımasız olduğunun en acımasız örneğini vermiştir çoktan.
(bkz: doğum gününde yas tutmak)
çok acı bir olay insan olan bir gün yada bir hafta daha sabreder.
sanki başka günde terketmesi çok koymazmış gibi abartılan bir durum. kabotaj bayramı'nda terketse daha mı az üzüleceksin?
Her doğum gününde hatırlanması kaçılmaz olandır. itinayla hatırlatır kendini bu olayla. Az biraz adam olsaymış -ki kadın, erkek farketmez- bir gün daha sabredebilirmiş. Doğal bir afetten kurtulmuş olmak hediye gibi düşünülebilir de, lakin o can havliyle degil.
hediye almaktan korkmuştur.
Felaket tellalı.
aşırı derecede moral bozacak olaydır
(bkz: mutluluğunuzun içine s*cılması)
yakın bir ablamın başına gelmiş durumdur..
erkeklerden nefret etmenize neden olur.
erkek milleti işte!
başka ve daha iyi bir sevgili olunca, hem doğum günümü kutlar hemde iyi ki ondan kurtulmuşum, diyip kutlayacagım daha nadide bir gün olur.
doğum gününde terketmesi ile farklı bir günde terk etmesi arasında fark yoktur.Önemli olan terkedildiğindir.
insanın en güzel gününün zehir olması gibi birşeydir..
(bkz: doğarken ölmek)
sevgili doğum gününüzü unuttur. bir de haklı gibi üste çıkmaya çalışır. sonuç = ayrılık.
güzel bir doğum günü partisinde sevgilinizle beraber gelen hatun kişiyle fazla samimi * olununca başa gelmesi muhtemel olan olay. hatta pastanızdan çatalıyla aldıgı bir parçayı farklı organlarınızdan yedirmeye kadar gider. hem hatun kişiden ayrılmanın hemde arkadaşına iş koyamamanın acısıyla o pasta zaten bir yerine girmiştir.
ölüm gününe dönebilecek bir durum. *
sevgilinin düğün gününde terk etmesi eyleminden daha iyi olan haldir.

(bkz: bu da benim sana ayrılırken hediyem olsun) * *
"bensiz nice yillara" denilmis olmasi muhtemel durumdur.
terkedilen kişiyi bu kadar nefret ettirecek ne yaptığını düşündüren durum.
en az doğum gününüzü hatırlamaması kadar üzücü, insanı kahreden durum. birde, "doğum günüüümm banaaa geldiğin gündüüüüür", diyerekten şarkılar söylemeye neden olur.
(bkz: yine sensiz)
(#807064 )
gelen: artık yürümüyor, ayrılmamız lazım...bitti artık...üzgünüm...
giden: çok orijinal ya...
gelen: ne orijinali ya...bitti diyorum g k anlamadın galiba?
giden: anladım... orijinal olan, hiç böyle hediye almamıştım doğumgünümde... o yüzden söyledim... ne diyeyim.. yolun açık olsun...
gelen: ay valla unutmuşum, tamamen aklımdan çıkmış. yaşadığımız sorunlar unutturmuş... gerçekten çok üzgünüm...
giden: canın sağolsun...

karizmaya bok sürdürülmez, ama akabinde kutlama için alınan alkol bir anda efkar malzemesine dönüşmüştür... *
allahın günümü bitti dana niye bu günü buldun lafını yiyecek kişidir. kulakları bol bol çınlayacak kişidir.
(bkz: belki hediye alacak parası yoktur)*