1. 1.
  eğer içinizdeki mükemmeli bulamamış kötünün iyisi gibi bir his uyandırıyorsa; bir yandan madem doğru insan değil gitmeliyim derken bir yandan yaşanmışlıklar tutar adamın paçasından. alışkanlıklardan kurtulmak her zaman kolay olmaz sevgili bir yerden sonra alışkanlıktır aynı zamanda. çoğu zaman hayatın merkezine oturtulur ve çıkarıldığında patlatılmış dev sivilce çukuru gibi iz bırakabilir de.

  sevgili cidden faydayı bırakın zarar veriyorsa zaten kaçmak lazımdır iz miz kalmaz öyle bi kaçarsınki arkana dahi bakmadan 5 senelik ilişki sadece tabloya skor olarak yansıyan bir gol olarak kalır; kaç kişiye çalım attığın, kaç defans oyuncusunu faulsüz yere düşürüp valeyle ağlara gömdüğün asla hatrında kalmaz.
  5 ... polifonik ossuruk
 2. 2.
  ayrılma anından önceki andır.
  2 ... otur da bir muhabbet edek
 3. 3.
  ağır ağır gelen bir çöküntü oturur yüreğe. yine olmamıştır. yine o "aradığınız kişiye" ulaşılamamıştır. artık yapılacak iki şey vardır. ya direkt ayrılmak ya da..

  (bkz: ilişkide uzatmaları oynamak)
  1 ... preston
 4. 4.
  anal sexi sevmediğini anladığım andır.
  1 -4 ... opus dei
 5. 5.
  hayal kırıklığının bir sis bulutu gibi tepenize indiği andır.
  ... the revenge
 6. 6.
  doğru kişiyi bulana kadar devam edecek süreçlerin başlangıcıdır.
  ... cyqne
 7. 7.
  başından kaynar suların döküldüğü andır.

  (bkz: bu da mı gol değil)
  ... morqk
 8. 8.
  normalde hiç hoşunuza gitmeyen huyları olan kişiyle birlikte olmanın sonucudur. mesela pop müzik dinleyen, şiir yazan* * * * -aslında yazamayan-, konuştuğu konular aslında çok sıkıcı olan*, bir kişiyi hayal edin. ortak hiç noktanız yok. ama durduk yere ona karşı birşey hissedersiniz. ''neyini seviyorum ki lan ben bunun?'' diye sorarsınız kendinize.
  sonra uzun uzun düşünürsünüz. yanlış kişi olduğuna karar verirsiniz. evet yanlış kişi. bunu başından beri biliyosundur. ama ona karşı yine de birşeyler hissediyorsunuzdur. böyle bir kısır döngü işte.

  edit: harf.
  1 -1 ... ridemyrocket
 9. 9.
  ilişkinin bittiği andır .
  (bkz: Önümüzdeki maçlara bakalım).
  ... gencay
 10. 10.
  hata yapmaktan bezmiş, herşeyi anlamsız bulan boş bir bakışla gözlerine baktığın andır.
  1 ... kafasiz asker