bugün

bu devirde, insanı sevindirendir.

hiç unutmam, en son 2007'de bu kadar şaşırmıştım. bir eylül akşamı fazlaca yenen bir yemekten sonra o çıtı pıtı, o taş mı taş, o kızılayda salındığımızda tüm kafaların çevrilmesine neden olan kız garrrrk diye geğirivermişti.

koptum lan. hani osursa bozulurdum belki ama geğirmek bu. çok eğlendim. "aaa sevdıııın mııııı" dedi. "ne sevmesi kızım yarıldım" dedim. bu lafın üzerine "izlesene" dedi "danimarkaaaaa" diye geğiriverdi apansız.

işte bi daha şaşırmam demiştim o gün. allah var 7 senedir de şaşırmıyordum. böyle gider bu diye düşünürken irkildim sıcak bi sesle:

"aaa aşkım ceketinin düğmesi kopmak üzere. siyah ipin varsa sağlamlaştıralım" dedi.

bulunmaz hint kumaşı artık dikiş nakıştan anlayan sevgili. kadınlara bir rol biçtiğim için değil. ama kadınlardan beklediğim şeyler var. nasıl ki mutfak tüpünü taşıtmıyorsak size, bi zahmet kol düğmesi de dikiverin ablam.
Biçki dikiş kursu bahanesiyle başka başka yerlere gitmeyip gerçekten biçki dikiş öürenmiş olan kız.
bir işe yaramaz.
en fazla uzun pantolonların paçalarını kısaltır. 2 tl terzi parasından kar edersiniz.
etamin işlemesiyle yastık kılıfı süsleme dönemleri falan kapandı artık malum.
güncel Önemli Başlıklar