1. 1.
  ya canım bebeğimin pempe sıçması değildir elbet. direk "sevgili" kelimesinin açılan başlıklarla boku çıkmasıdır. sevgilinin cartması curtması... sevgili kadar başınıza kuş sıçsın. yeter lan. işi gücü bırakıp sadece sevgili muhabbeti dönen sözlük açacağım size. rahat rahat açın sevgilinize en güzel başlığı. doyasıya yaşayın fantezilerinizi.
  al ismi de şöyle olsun:
  (bkz: sevgili sözlük)
  6 ... kechi
 2. 2.
  *sevgililer günü haftasından 10 gün öncesi ile 10 gün sonrasına denk gelen zaman dilimlerine nazaran sözlüğün daha iyi durumda olmasıdır.zira bahsedilen zaman dilimleri kafa izni için kullanılması en mantıklı dilimlerdir.**
  ... queen
 3. 3.
  sevgili'nin degil sevgili hakkında girilen entryler'in boku cıkmasıdır.
  1 ... big sea
 4. 4.
  özlem giderirken aşırı derecede sıkarak sarılma anında meydana gelebilecek hadise. *

  iğrenç espirilerden ziyade esefle kınanması gereken bir durumdur efendiler. sevdiceğin önemsiz, her zaman elinin altında bulunabilen, can sıkıldığı anda aklına gelen bir varlık olduğunu dolaylı yoldan bize gösterir bu tür başlıklar. ulan sevgili dediğin özeldir, özel ! yazmayı bırakta git madem onunla yaşa bu anlattıklarını ki sana olan güveni artsın. * aslında ben neden konuşuyosam ? yıl 2008 olmuş, leyla ile mecnun gibi bir aşktan sözedemeyiz değil mi ? sevgilinin şimdiki gençler için önemi nedir sorusuna gençlerden; ''yatakta iyi olması yeterli'' yanıtını almak hiç te şaşılası bir durum değildir artık (!)
  ... ashaf
 5. 5.
  (bkz: cır cır olmuş sevgili)
  ... cavit
 6. 6.
  üzerine basıp sinek gibi ezilen sevgilidir.
  ... kibirli kovalak dada