bugün

sevgilinin lezbiyen olduğunu öğrenmekten daha kötü durum. ulan hem erkeklere ilgi duyuyor, hem kızlara. şimdi benden ayrılsa bu doğru jessica biel'e mi koşacak yani. ühühü.

not: bu başlık açılmazmış sözlükte falan fıstık, ne yani öğrenemez miyim sevgilinin biseksüle olduğunu ya. acım büyük zaten.
sevgilinin annesi ile sohbet ederken öğrenilebilir:

+ ...
- ay benim oğlum bi seksüel bi seksüel ki sorma...
+ nasıl yani?
- e öyle...
çeşitliliğin artmasıdır.
ayrım yapmadan, her an herkese verebilir korkusu var tabii. kötü bi olay sonuç olarak.
koşarak uzaklaşılması gereken durumdur.
artık girdiğiniz mekanda sadece hemcinslerinizle değil karşı cinsinizle de rekabet etmeye başlamaktır.

barda karşı köşedeki selin'in göğüslerine bakıyor diye azarlanan sevgili aslında rıza'nın poposuna bakıyor olabilir, bilemezsin.
Allah dusmanimin basina vermesin ne diyim
rakip sayısının 2x e çıkmasına sebeptir.
(bkz: lezbiyenim diyen kıza ben de az ibne değilim demek)
grup sekse davetiye çıkarır.
Ciddi düşünülmüyorsa sevinçle karşılanır.
(bkz: Threesome)
"uuu beybi."
hoş birkaç hin fikirin başlangıç noktası olup ne bok yicem şimdi çıkmazı ile karşılası durum.
"sevginin şartı olmaz" diye bağırma isteği oluşturuyor bu düşünce.*
erkekse büyük bir sorun iken kızsa hiçbir sıkıntı yoktur.
zira bir kız bir kızla ne yapabilir ki? en fazla yapay bir obje kullanabilir o kadar. e kullansa ne olacak? koskoca bir hiç! zaten sevgili masturbasyon yaprken de kullanmaktaydı objeleri. eee ? hiç gocunmam şahsen. ve hatta teşvik edip kameramanlığa soyunabilirim.
erkekse ibne olduğuna, kızsa iyi tatmin edemediğinize delalet eder. her türlü arkanıza bakmadan kaçın.
sevgilinin kankam diye tanıştırdığı hemcinsi için bile "lan? yoksaa!" diye düşünmektir.
(bkz: allah korusun) sevginin yok olma sebebidir .
kadınlar için sorun olmaz strapon kullanmak için can atıyorlar zaten.
Ne istediğini bilecek kadar bile adam olamamış bir sevgiliniz olduğunu öğrenmektir.

Yönelim, psikoloji, kültür dersin anlarım da biseksüel nedir yani. Bildiğin sapıklık.
"ne olursan ol yeter ki gel" diyor resmen.

(bkz: dürtülerinin köpeği olmuş insan)
beni sevindirir.
Hayata dair çük burkan detaydır.
ayrılma sebebidir. anlamadığım şey neden sevgili olmuşlar?
acaba döven mi dövdüren mi sorularıyla uykusuz gecelerin vuku bulması durumu
üstelik er kisinin bunu defalarca red edmesine rağmen kendini inandıramamak.
gün geçtikçe gözünüzde erkekliğinin eksilmesi
saygınızın bitmesi deli gibi sevsenizde kurtulmak istediğiniz bir ilişki haline dönüşmesi
görüştüğü erkek arkaşlarıyla aralarında birşey olmadığına kendinizi ikna edememekle bitecek olan ilişki.
double paranoyaklık geçiş evresidir efendim.