bugün

Bir sure ara verelim diye birşey yoktur. Senden sıkıldım vardır. 2 3 ay başka hatunlarla/erkeklerle gönlümü gün edeyim sonra yine Kürkçü dukkanina doneyim vardır.
"başkalarıyla sevişme ihtimalim yüksek" diyen hatun-kişisidir. devre arasımı değil mi bunu zaman göstermektedir.
Ara verelim ben başkalarına verecem gibi bişeydir.
' Sıçtık, sıvadık ama bir de önümüzdeki maçlara bakalım. ' denilmek isteniyordur. Subliminal mesaj içeren cümleler bunlar.
(bkz: boynuz güzelmiş kardeş güle güle tak)

Gayet açık olan durum, yedektekileri deneyecek onlar sizden iyi geldiyse vur götüne tekmeyi yapacaktır.

(bkz: bacı ama gerçek)
Sevgilinin "ay artik baydim gibi ben. Bir sure gorusmeyelim bende baskasini arayayim. Bulursam ne ala bulamazsam bu zaten cepte." Dusuncesinin naif bir sekilde aktarilmasidir. Sanki sen oyle deyince ben ne anlama geldigini bilmiyorum. Lale..
yenisini bulana kadar yalnız kalmayacağından emin olmak istemesidir.
'15dk ara verelim, sonra kaldığımız yerden devam ederiz' diye cevap veririm.
tahriş olmamanız için demiştir. iyi niyetli olmak lazım. *
başka birinin olduğuna dair şüphelenmesi gerekilen durumdur.
Anında 4 şeritli bir otoban olarak yol verilmesi gereken kızdır. Kafasına göre şerit değiştirir.
hemen terslenip tekmeyi basmak gerektiğinin göstergesidir. Siz basın tekmeyi ki üzülmeyesiniz.
Sonu kesin ayrılıktir. Maalesef. Ayrılık olmasa bile hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Durduk yere söylüyorsa e insan doğası gereği değişiklik ister. Hiç takmaz bir tavırla basın siktiri kafanız rahat olur, cidden.
suratına "bi siktrgit şurdan " diyerek terkedilmesi gereken sevgilidir çünkü yedekte tuttuklarını oyuna alacaktır beğenmezse size geri dönecektir.
Sürekli sevişmekten bıkmış sevgili beyaanıdır.
Daha da kötüsü sene bitti diyenidir.
(bkz: ben bunu da gördüm)
Yıllar yıllar önce lisede bir arkadaşın başına gelmiş olay. Tatilden bir ay önce söylenen ayrılık gerekçesidir. Bir dahaki sene ayrıydılar ve sezon açılmadan hazırlıklarını tamamladılar.
Siktir git şeklinde yanıt alacaktır.
Ne yaptım ki dedirir. Bizimkinin süresi de belli. 5 gün ara verelim diyor. Hım çok güzel.
Verelim ? Yaninda bi arkadasi falan da olmali.

Zarf atiyor olabilir ama sonucta verme ihtimali var , arardim ben olsam.
Mal mısınız olm kızı gerçekten seviyosanız gidin gönlünü alın bu ara mara lafları hoş değil.
Ayrilalim diyemiyorda.
görsel
Uzatmaları oynanan ilişkidir.
güncellenmesi gereken cümle.

çoktan deşifre oldu artık alt yazısını herkes okuyabiliyor.
Dizi miyiz biz dedirten olay.
o aralar tehlikeli oluyor. zira birkaç moladan sonra yolculuk pıt diye tamamlanmış olabilir siz daha servis beklerken.