bugün

ilişkinin kırılma noktası olan andır. o andan sonra sevgilinizi eski masum hislerinizle sevemezsiniz.
Bana boşanma aşamasında olduğunu itiraf etmişti. Gözümde evlenilecek bir kadınken bir anda seks objesi haline gelmişti.
ilişkinin kırılma noktası.
Hele ciddi ciddi sevmeye başladığınız anlarda olduysa...
Bu önemsenecek bir durum değil ama baya baya aşık iseniz bir anda kendinizi kötü hissetmenize sebep verebilir.
boğazınız düğümlenir, midenize kramplar girer, kusacakmış gibi olursunuz. zordur.
Ben memnun olurum dürüst olduğu için.
Bu muhabbet hala kaldı mı aq.
Arada kalırsınız. Bir yanınız hala seviyordur, bir yanınız da bu ahlaksızlıktan dolayı terk etmek istiyordur.
hiç unutmuyorum üniversite ikinci sınıftaydım. deniz kenarında keyifle sigaramı içerken söylemişti de boğazım düğümlendi, sigara dumanından boğuluyordum az daha.
dürüst davranmış kızdır, tebrik edilmesi gerekir. ama bu coğrafyada maalesef tutmaz.
burada her boku yapmış ama bakireliğini kaybetmemiş kızlar tutar.
Kim bozduysa ona gitmesini önerip kapiyi gösteririm.milletin 5dklik zevkinin kurtaricisi ben olmamaliyim dimi.
AA çok büyük olay vajinaya çük girmiş. Tek hayali bekaret olanlar ileride dna ile uğraşır, karısı da kazım a kaçar benden söylemesi.
erkek eğer bakireyse üzer.
sikko başlıklar serisi. aşamadık mı bunları daha.
iyi de kadın neden itiraf etsin belkim erkek etmiştir.
bekareti sorun yaptığını söyleyenlerin genelde bu itiraftan sonra ilişkiyi bitirmeyip devam ettiği haberdir...
Bisikletten düştüğünü itiraf etmiştir.
konuştuğum bir manita var su gibi güzel. neyse birgün ağlayarak ben seni haketmiyorum ayrılalım dedi. sordum niye sorma başımdan kötü şeyler geçti falan.

şansıma sövdüm ve ayrıldık. güzel ne kadar kız varsa bakire değildi bana denk gelenler böyleydi bilemedim.
görsel
hiç unutmam o zamanlar 20 yaşındayım, sabah 5 te kalkıp başka şehre gideceğim, orda bir takım kağıt işlerini halletmem kalacak yer ayarlamam lazım ertesi gün sabah 7 de fabrikada işe başlayacağım. gece telefonda ağzından kaçırdı. sadece bakire olmadığını değil benimle beraberken yaptığını ağzından kaçırdı. sakince telefonu yüzüne kapatıp uyuya kalana kadar ağlamıştım. 1,5 ay doğru düzgün uyku uyuyamadım aq. öylelerinin amına bir de ben koyayım.
o an gözümde bir yıldız gibi parlar. senin pıttığını yirin kız! der ve bağrıma basarım.
Gözyaşları içerisinde vedalasirdim.
Ona müennes olmadığını ve müzekker kelimeler kullanması gerektiğini hatırlatırım şahsen.
güncel Önemli Başlıklar