bugün

biraz kıvrak bir zeka ile bu işten büyük kazanç saglana bilcek bir olay.şöyle ki;
sevgilinin babası ile genel evde karşılaştınız, genel ev dolu diyelim sıra bekliyorsunuz.yanyana oturulur.ilk konuşmalar tabiki havadan sudan konuşulur.bu arada aradaki seviye kalkmıştır, saygı zaten kalmamıştır.sanki kırk yıllık arkadaşın ile muhabbet ediyormuş gibi davranılır.sonra konu neden burada bulunuldugunu sorgulamaya gelir.gerginlik hat safhada dır,ama sakin olmak gerekir.sevgilinin babasına "o degilde sizin burada ne işiniz vardı acaba" diyerek konuya giriş yapılır.haliyle baba gergindir ve kem küm etmeye başlar.tabiki cevap veremez ve size soruya soru ile cevap veren insan moduna geçer ve son bir seviyeyi koruma çabası ile öldürücü soruyu sorar senin burda ne işin var lan! der.işte başta bahsetdigimiz kıvrak zeka burada devreye giriyor.ve cevap olarak "ben kızınız ile cidi düşünüyorum ve bu gibi ihtiyaçlarımı para vererek gideriyorum"
o günden sonra sevgilinizin babası aranızdan çekilir.hem siz ayarın hasını vermişsinizdir hemde onun bir açıgını yakalamışsınızdır.
sevgili ile genelevde karşılaşmaktan iyidir. hem de çok daha iyidir.
-sabri abi oda varmı boş
s:az 2 dk bekle yan oda da uzatmaları oynuyolar,
-tamam abihh
.
-aa sezai amca hayırdır ?
+la cenk ne issin var burada?
-ya birine girip cıkıca.. sey pardon bı arkadasa bakıyordum..
- pekı sızz ?
+ya sorma bende berber dıye yanlıslıkla gırmısım
-hmm...
+aramızda lan tmm mı
-merak etme sezayi amca...

s: boşaldı ! oda
+ ben girim önce zaten 6 dk sürmüyor..
-tamam sezayi amca ben kapıdayım..
+ok
-ne işi var lan senin burda
+sizin e işiniz varsa benimde o işim var
-sen benim kızımı aldatıyor musun yani
+efendim buraya gelmeseydim de kızınızı mı becerseydim bunu mu istiyosunuz
-afferim delikanlı hep böyle ol *
bundan sonra korkmanızı gerektirecek hiçbir engelin kalmadıgını gösteren durum.hata yanına gidip "naber lan yarrraaaam bile diye bilirsiniz."