1. 1.
  tam olarak böyle değilse de başıma gelmiştir.
  efendim bildiğiniz üzere son derece laik ve çağdaş bir insan olarak benimle aynı çağdaşlık seviyesinde olan bakire olmamasından gurur duyduğum son derece laik ve çağdaş bir sevgilim var. sevgilimin ailesi de son derece laik ve çağdaş bir aile dolayısıyla aptalca sosyal ve dini tabulara sahip olmadıkları için evlerinde kendi evimmiş gibi kalıyor ve rahat ediyorum. yine bir gün sevgilimle ateşli dakikalara başlamak üzereyken yanımda prezervatif olmadığını farkettim, son derece çağdaş bir insan olan sevgilim de çantasında devamlı taşırdı ama aksilik ya onun yanında da yoktu ne yapacağız diye düşünürken sevgilim bir anda, '' babamdan isteyelim'' dedi ''yahu saçmalama tamam çok laik ve çağdaş bir insanım ama çağdaşlığın bu kadarına da oha yani istemeye yüzüm tutmaz benim '' dedim.

  sevgilim, ''o halde anneme söyliyim o istesin babamdan'' dedi ve annesinden prezervatif istedi ama sevgilimin annesi babasının artık prezarvatif kullanmadığını o na abisinin prezervatiflerinden alabileceğini söyledi ve sevgilim abisinin odasındaki çekmecesinden perezervatifleri alıp sorunu çözdü.

  işte tüm bunlar laik ve çağdaş bir ailenin kızıyla sevgili olmanın avantajları, evet yobazlar ölsün.
  6 -12 ... 25 eylul 2017
 2. 2.
  shameless dizisinde oynamaktır.
  6 -1 ... arthasmenethil
 3. 3.
  laikliğe tekrar aşık olmamıza sebebiyet veren yazar anıları.
  2 ... kardan adamin oglu
 4. 4.
  eczaneden ya da marketten bile prezervatif alamayacak olan ergen rüyasıdır..
  1 -1 ... idefixe
 5. 5.
  hororororo.
  -1 ... yedi renkli not defteri
 6. 6.
  tamam senin kızının sevgilisi de senden ister. çağdaşlık der verirsin. sonra karının patronu ister. laiklik der verirsin.

  --spoiler--
  valla bu ülke zıvanadan çıkıyor.
  --spoiler--
  2 -2 ... one lee
 7. 7.
  orospuluğun adını laiklik koymuşlar.
  6 -3 ... keser misin sesini
 8. 8.
  10 dk. reklam arası.
  1 ... fakdapolice
 9. 9.
  abartıdır, böyle şeyler özel olmalıdır.
  ... sizdenbiriyim
 10. 10.
  Genellikle yaptığım şey. Oğrenciyiz biz letsden başka alamıyoruz adamlar zengin okey takılıyor tabi komşuda pişer bizede düşer.
  1 ... selahattin demirtas