1. 1.
  istanbul'da yaşanan vahim olay.

  --spoiler--
  istanbul Maltepe’de yaşayan 20 yaşındaki Cemal A., 17 yaşındaki K.D. ile 5 aydır sevgiliydi. ilişkilerindeki en büyük engel genç kızın babasıydı. iddianameye yansıyan bilgilere göre, ilişkiyi onaylamayan 42 yaşındaki baba Mustafa D., sevgililerin görüşmelerini yasakladı. Cemal A. iki farklı e-posta ile babayı 'terör' suçlamasıyla gözaltına aldırdı.

  'TAKSiM MEYDANI'NDA BOMBA PATLATACAĞIM'

  Cemal A., ilk olarak baba Mustafa D.’nin bilgisayarının IP adresini ve TC kimlik numarasını ele geçirdi. Mustafa D.’nin adına, geçen ocak ayında emniyete 2 farklı e-posta yollayan Cemal A., ilk ihbar mesajında “Taksim Meydanı’nda yüklü bir bomba patlatacağım. Allah şahidimdir ki kalleş Türklerin sonu gelecek. Allah’ın izniyle Maltepe ve çevresini de kana bulayacağım” diye yazdı. 1 hafta sonra emniyete ikinci bir mesaj gönderen Cemal A., bu mesajında ise “Okula yüklü miktarda IŞiD tarafından bomba düzenekleri kurulmuştur. Okulu tahliye etmeniz için 1 saat var” diye, sevgilisinin okulu için asılsız ihbarda bulundu. ihbarla birlikte okul tamamen boşaltıldı, büyük panik yaşandı.

  EViNE BASKIN DÜZENLENDi, GÖZALTINA ALINDI
  Ardı ardına e-posta ile yapılan ihbarları araştıran Terörle Mücadele ekipleri, e-postaları atan kişi olarak görünen Mustafa D.’yi aradı. Telefondaki kişi kendini polis olarak tanıttı ancak Mustafa D. arayanın dolandırıcı olduğunu düşünerek telefonu yüzüne kapattı. Bunun üzerine ekipler, Mustafa D.’nin evine baskın düzenledi. E-postaları kendisinin atmadığı söyleyen Mustafa D., polisleri zor ikna edebildi. Şüphelendiği biri olup olmadığı sorulan adamın aklına ilk olarak kızının ilişkilerine izin vermediği erkek arkadaşı geldi. Mustafa D., “Kızım 20 gün önce evden kaçmıştı. Daha sonra geldi. Kızımla arkadaşlık etmesine onay vermediğim Cemal’den şüpheleniyorum. Benim adıma maili o atmış olabilir” dedi.

  'RAHAT BULUŞABiLMEK iÇiN YAPTIM'

  Babanın ifadesiyle gözaltına alınan Cemal A., e-postaları kendisinin attığını itiraf etti. Kız arkadaşının babası tarafından dövüldüğünü iddia eden Cemal A., görüşmelerine de izin vermediğini belirterek, “ihbarı onun adını yazarak ben yaptım. Rahat buluşabilmek için yaptım. ihbarım nedeniyle okul da tahliye oldu. Rahatça görüştük. Kübra benimle babasının IP adresini ve TC kimlik numarasını paylaştı. Sevdiğim için yaptım, pişmanım” diye ifade verdi.

  Babası ile erkek arkadaşının arasında kalan genç kız ise babasının kolunu sıkması nedeniyle kolunun morardığını ve bunu gören erkek arkadaşının da sinirlenerek, “Baban bu durumun cezasını çekecek” dediğini söyledi. Babasının IP ve TC kimlik numarasını erkek arkadaşına vermediğini de ifade eden Kübra D., “Kendisi aldı. Bilgisayar sistemlerinde iyiydi” diyerek kendini savundu.
  --spoiler--

  https://tr.sputniknews.co...kadas-baba-teror-gozalti/
  1 ... eylulsabahi
 2. 2.
  Fıkra gibi olay.
  2 ... nammu
 3. 3.
  Çocuğun olaydan hariç pedofiliden yargılanması gereken dava.
  -2 ... tulayeskici
 4. 4.
  Fetöcü dese zaten direk terör örgütüne üye olmaktan sorgusuz sualsiz alıp daha belgeler toplanmadan içeri alınıyor. Sonra kardeş kusura bakma sen Fetöcü değilsin deyip bırakılıyor o yüzden Fetöcü diye şikayet etmek daha inandırıcı olur. Birde bank Asya hesabı varsa tamam.

  Malumunuz hükümetimiz fetö elebaşı ile fotoğraf çektireni milletvekili, bank asyaya para yatıranı terörist ilan ediyor.
  ... beyaz baretli mehmet aga