bugün

başkalarından duymaktan bir derece daha iyidir. soğukkanlı olunmalı, hayatının geri kalan kısmında başarılar dilenmeli...
ya da dalın gitsin şerefsize ağız burun.
(bkz: içinde kanser olacağına götünde konser olsun)
evlilik yaşının yükseklere çekilmesinin olumsuz sonuçlarından bir tanesi.ben de muzdaribim bir erkek olarak,çekin ulan şu evlenme yaşını aşşaa.vahşi kapitalizm.
Başkasından duymayı tercih edebileceğiniz bir olay.
sevgiliyi başkasına oral seks yaparken görmek.
(bkz: ve olaylar gelişir)
Sevgililer birbirlerine böyle bir şeyi itiraf edebiliyor ve yine ilişkileri hiç bir şey olmamış gibi devam edebiliyorsa, şunu söylemekten kendimi alıkoyamıyorum; nasıl bir mide var oğlum sizde ?
-Şimdi verin eksileri verin
insanın başına gelmeden anlamayacağı durumdur. çok adi bir durumdur.

(bkz: sen de onu aldat anlasın) * * *
gözle görmekten çok daha kabul edilebilir olandır, duyduğunu belli bir oranda unutabilirsin ama gözünle gördüğünü hem unutması çok zordur hemde çok daha travmatik.
dallamalar bir de dürüstlükten puan kazanıcaklarını sanıyorlar. nerde soyunduysa, orda giyinsin. külahım orda bir yerlerdedir.
ağzına istemsiz olarak bi tokatın atılmasıyla devam edebilecek olaydır.
--spoiler--
ve bu adami hala asigim
--spoiler--
belli ne kadar aşık. adamı ne lan. ayrıca bakire oldugunu belirtmiş yazar. yapma volkan yaa. yapma.

-sevgilim ben aldattı
+yapma volkan yaa
-hemde bakireyim
+yapma volkan yaa
-hemde o adami aşığım
+yapma volkan yaa
-o konudan da bahsettik. *
+yapma volkan yaa
-öyle işte
+kimi sikiyon lan
mümkünse gözlerimin içine bakarak söylesin ki ben de tokatı hiç beklemediği an yapıştırma zevkini yaşayayım.
sevgilinin ağzında görünce aldatıldığını öğrenmekten bir nebze olsun daha iyi olan durumdur.
sözlükte bunu ayan beyan belirtme ihtiyacı gerektirmez. iki işi arasındaki konuyu, özeli binlerce isanın gözleri önüne sermekte aldatmaktır. aldatmak sadece sikişmekle olmuyor panpa, önce bunu bi idrak etmek lazım, sonra ben vermedim başkası verdi diye ağlamak lazım.
en iyisidir. daha iyisi yoktur. aslında öyle adamı takdir etmek gerekir. üstelik yaptığı şey seni sevdiğine de delildir, adam vicdan azabı duyuyordur çünkü. seni sevmiyor olsa aldatır, ve sana söylemez.

çok sağlam erkekler dışında çok azı kadının karşısına geçip "ben seni aldattım" diyebilirler. o adama helal olsundur. hata yapmış ve yaptığı hatayı kendisi ifşa etmiştir. hata insani birşeydir. kimse kendisini "ben hata yapmam" ayaklarıyla avutmasın, herkes hata yapar. ama o adamın yaptığı gibi kadının karşısına geçip o hatayı ifşa edip özür dilemek gerçek büyüklüktür.
yalnız türkçemiz de "adamı aşığım" değil "adam-a aşığım" denir. "aşık olmak " nın aldığı ek dativ tir, akkusativ değil. ismin -i- halini değil e halini alır.
doğal ve acı bir durumdur, her insan her canlı kandırır kandırılır, kandırıldığını anlamak çok acıdır birden salak moduna girilir.
söyleyen adam vicdanını rahatlatıp olayı kendince meşrulaştıracak, sen de hayatının kalanını paranoyalarla ve kendini sorgulamakla geçireceksin. yok arkadaş, böyle bir bencillik affedilmemeli, istediği verilmemeli. tiz zamanda tekme vurulmalı.
sevgilinin ağzına bir tane yapıştırmakla sonlanan olay.
sevgiliyi iş üstünde yakalamaktan iyi olan durumdur.

-ne demişler?
-beterin beteri var.. *
katli vacib olan sevgilidir. ama değmez be.
kimine göre yüzsüzdür,belki salaktır,belki beceriksizdir ama katli vacib oldugunu kabul etmiş adamdır.
ilişkide dürüst olacağına dair söz verip sapına kadar tutan adamdır.karşısındakınden de aynısını ister.
yalan dolan yoktur,mesaj yakalatınca -arkadaşımdır,kem küm mırın kırın etmez.

yakalanmadan 'ben seni aldattım,cezası sensizlikse yine çekerim' der.
belki karşısındakıne en kötü anı yaşatmıştır ama kendisine de ondan daha beter üzülmüştür.
tuğla tuğla ,ilme ilme inşa edilen birliktelik,sevgi bir sözle yerle bir olmuştur.

içine içine ağlıyordur.

Sevgilisi kendine birşey yapmasın diye ,evinin önünde nöbet tutuyordur,arkadaşlarını birer birer arayıp yalnız bırakmamalarını istemiştir.
Sabahları biricik sevgilisine birlikte kahvaltı yapmak için götürdüğü poğaçaları,soğuk kaldırım taşı üstünde saat 5'te gözünden damlayan yaşla ıslatarak yalnız yiyordur artık kimseden habersiz.

erkekler ağlamaz derler,yalandır.ağlar, hem de en sevdiği oyuncağı elinden alınmışcasına ağlar.
bu adam ondan vazgeçemediğinizi düşünüp beni böyle kabul et demeye çalışmış olabilir ya da vicdanını rahatlatmaya çalışıyor olabilir.
tamam bir ihtiyaçtır hak veriyorum erkek olarak ama şunuda söylemeliyim yanlızca bir kişiyle yaşamalı en özelini insan.
yarın bir gün eş olduğunda da karısını hamileyken, sinirliyken, öyleyken, böyleyken, şöyleyken sırf bu ihtiyaçları uğruna aldatacak ve belki söyleyecek belki söylemeyecek adamdır. hatta adam değildir. o an ilişki bitirilmelidir. zaten hiç başlanmaması gerekli olan ilişkiyi sürdürerek saçmalık devam ettirilmemelidir. *
yıl 2011 bakire kızlar var ilginç, üstüne bunlarla çıkan erkekler var dahada ilginç.
güncel Önemli Başlıklar