bugün

"agliyor sevgili " Ateist olduğu için ağlamak yapacağın kurguyu silkeyim şeklinde isyan ettirir. Lütfen yobazlar o olmayan beyniyle böyle işlerle uğraşmasınlar gitsinler eşek filan silksinler çok rica ediyorum.
http://inciswf.com/2ghdgg.swf
Sakin ol. Arkadaş sana değil allaha inanmıyor neticede değil mi?
numarasını versene akşam benim evde kalsın sokaklarda perişan olmasın.
Benim erkek arkadaşım ateist. Ama her düşünceye saygısı var. inanılmaz bir hümanist.

Böyle ateist mi olur ya? Her şeyi ben biliyorum, Allah yok din yalan triplerine girsene lan diyorum. Lan demek sana hiç yakışmıyor diyor ahahah.

BÖYLE ATEiST damadı en muhafazakar baba bile ister.
Evlenme teklifi üzerine düşünüyor iseniz belki ileride çocuklar ve din eğitimi bahsi gündem olabilir.
bir ateist asla ateist olduğunu "itiraf" etmez. çünkü "itiraf" bir suçu işlediğini kabullenmektir. oysa ateistlik suç değil; tersine tanrı masalının gerçek dışılığına uyanmak olduğundan ateistler, ateistliğini gururla açıklarlar.
Ateizm nazizm tarafından ırkçılık bağlamında da kullanıldığı ve herhangi bir ahlaki dayanağı kabul etmediği için insanları alt üst diye degerlendirenler içlerinden çıktığı ve de bu dünyaya 65 milyon ölü gibi korkunç bir hesap bıraktığı için;

Şahsı o halinden vazgeçirmeye çalışırım.

Sonuçta o ilişki büyük ihtimalle biter. Ateistle çıkabilen Neo naziyle de çıkar.
--spoiler--

Ateizm nazizm tarafından ırkçılık bağlamında da kullanıldığı ve herhangi bir ahlaki dayanağı kabul etmediği için

--spoiler--

ateizmin nazizmle ilgisi olduğunu öne sürmek şerefsizce söylenmiş bir yalandır. ahlak konusundaysa, bu dünyada hiçbir din ateistlerle kıyaslanamaz bile. ateistler dışında ahlaklı olduğunu öne süren herkeste bir cehennem korkusu vardır. bu korku olmasa ahlakla bir ilgileri kalmaz. yalnızca ateistler herhangi bir korkudan kaynaklanmayan gerçek ahlak sahibidir.
ayrılık sebebidir.
bunca yıl güveninizi boşa çıkartmış olduğu için öfkelenir ve kafayı yersiniz. işin iyi tarafı ise evlenmeden öğrenmenizdir. böyle bir olayı sindirmek gerçekten hiç kolay değil. sevdiğiniz, seviştiğiniz o günlerin hatırına bir sigara yakıp tüm anılarla birlikte çekip gidersiniz. elveda ateist sevgilim..