bugün

sevdiği kızın annesiyle tanışıldıktan sonra kurulan ilk cümledir.

gece bende kalabilir mi? 1 günlüğüne.

tabi ki benim ki bu değil lan biz duygusal adamız.

''o kadar güzel ve hoş bir kızınız var ki. biz artık ciddi düşünmeye karar verdik. eğer siz de izin verirseniz yarın akşam bizimkilerle aşkımı sizden istemeye geleceğiz.
artık ömür boyu bende kalsın amına koyyım. manuel takılmaktan ellerim nasır tuttu teyze. napak akaşama gelek mi ha?''
size teyze diyebilirmiyim.
nezaketen 'anasına bak kızına al' denir heralde övmek için ne de olsa köprüyü geçme hesabı vardır.
merhaba.
merhaba ben alkol var mi gencler.

siz kendinizi tanıtmıyonuz mu ilk konu$mada?
çok önemlidir. kaley içten fetetmek lazım gelir. en değerli varlığı sizinleyken içinin rahat olması için elinizden geleni yapın. elini öpün bide...
Tebrik ederim, çok güzel bir çocuk yapmışsınız.
teyze biz azıcık dolaşıp gelelim hemen getircem kızınızı.
Niyetimiz ciddi bizim.
sevgilinin annesiyle tanışıldığında, bırakılan ilk izlenimin pekiştirilmesine vasıta olur. kısa devre yapılması halinde ise hazin sonuna...

- merhaba nesrin hanım teyzeciğim, böyle güzel bir kızı dünyaya getirdiğiniz ve bu kadar iyi yetiştirdiğiniz için teşekkür ederim, verdim şükunu.
- teşekkür ederim de evladım şüku ne?
- anan zaaa xd

(bkz: bye bye hepiniz)
aldım gitti.
-anasına bak kızını al.
-kızınız güzelliğini kimden aldığı belli oldu hanımefendi çok zarifsiniz muck(eline).
-yaa teşekkür ederim
içses:anne tamamdır sıra baba da onu da brad pitt e benzetiriz akşamı kurtarırız.
zaten stres üstüne stres yaşanmıştır kadının yanına giderken , tamam kadının sizi sevdiği , beğendiği falan söylenmiştir size ama içinizde hep bi kuşku , korku , endişe falan vardır. içinizden aptal saptal şeyler geçer ' ya ojelere takılırsa siyah siyah off keşke french yapsaydım.' ' ya mutfağa falan giderse gitsem mi yardıma çok mu yavşak olurum?' ' ufff nasıl bi tip acaba?' ' eteğim çok mu kısa yaa ' ' makyajı abarttım mı acaba?' ' teyzemi desem ablamı , hanım mı desem?' falan gibi şeyler düşünürsünüz. yanınınzdaki herifin ağız kulaklarda tabi yıllardır o kadınla evde oh rahat. ve kadını görürsünüz.
-meraba *
(bkz: am var dediler geldik) denmesi durumunda hem ilk hem de son söz olacaktır.
(bkz: ayför nerde)
- sana bakıcam, kızını alıcam nihohhahaha...
(bkz: piç sevgili).
maşallah kızınızda pek güzelmiş hanım teyze.
hor kullanmam söz.
merhabalar efendim.
ilerideki ilişkimiz göz önüne alınarak size anne demek istiyorum zira bu dünya güzeli kızınızla - ki güzelliğini kimden aldığını şimdi anlıyorum - dünya evine girmek istiyorum inşallah.
ilkinde böyle diyebilseydim keske.
Öpeyim teyzecim yumuşak yumuşak.
Dobri deng.
Nasılsınız teyzecim denip el öpülür.

Ama ıçindeki ses şunu söyler: yandım ben . Bu mu kaynanam.