bugün

yürüyüşü her şeyi belli eder.
Ona küçük hafiyelikler yapın.
Gayet basit.

Ilgisiz ve soguksa kesin vardir bir dalgasi.
anlamaya yada araştìrmaya gerek yok . bu tip olaylar er yada geç kendiliginden ortaya çıkar er yada geç. aldatan kişi bu vakte kadar sadece kendini kandırır olay ortaya çıkincada...
Telefonuna caus program yükle.pc ye de keylogger yükle. Sana ortalama 250 tl ye mal olur ama ne haltlar karıştırıyorsa hepsini çözersin.
ya da sandalyeye bağla; banyoya sok itiraf edinceye kadar her yarim saatte bir bir tas su dök kafasından aşagı. Kuru ekmek yedir arada 1 hafta kalsın oyle itiraf etmezse 2. Hafta muhakkak itiraf edecektir zira uykusuzluk insanogluna her seyi yaptirir.
Haydaaaaa.
Ustune baskasinin kokusu sinmisse,
Artik eskisi gibi sana bakmiyorsa.
Beni almanyadan gelen kuzen diye tanıştır ben o gece sikersem senin hatunu bilki orospudur.

Suç üstü yap bize moruk seni amına koduğum diye hem dövelim hem sikelim beraber.
görsel
aldatıp aldatmadığını bana sorabilirsiniz, aldatıyorsa benimle aldatıyordur.
rasyonel olun. her halta şüpheci yaklaşmayın. Aldatan kadınsa -bilinenin aksine- kesinlikle açık verecektir. Birincisi size dokunması, öpüşmesi ve genel yaklaşımı değişir, ikincisi sizi alakasızca eleştirir, Üçüncüsü sizi aldattığı kişiyle gizlice kıyaslar ve bunu belli edecek beklentilerini size açık eder, telefonunu masa üstünde ters çevirir. Sizin şüphe duyduğunuzu algıladığında size gereksiz sevgi gösterilerinde ya da iltifatlarda bulunur. Ama benim şahsen tecrübe ettiğim en önemli gösterge kesinlikle fiziki temasındaki farklılık ve gözüme bakamayan iğrenç gözleri oldu.
şu telefonu masa üstünde ters çevirme olayı fazla yayıldı yarın öbürgün aldatırsam açıkta bırakıcam tşk.
bu başlık altındaki entariler üzerinize oluyor mu diye bakıyorsanız keşbişler olsun.

yeaaani tabi günah almak istemem de... oğlum/kızım ne işin var bu başlıkta o zaman? şüphe, tek gerçektir.

bir dost.
aldatan taraf kız ise çok zor anlarsın yavrum, erkek ise çok kolay...
kendisine sorarak anlayabilirsiniz. eğer söylemiyor ve yakalanmıyorsa anlayamazsınız. son olarak böyle bir tereddütünüz varsa ayrılın en kesin çözüm olaraktan.
büyük konuşmak istemezdim ama herhalde birkaç kilometre öteden anlarım.
Anlayamazsınız. Böyle kahpe bir çağda kimin kimi sevdiğini kimin kimi aldattığını anlayamazsınız ama siz masum sevgilerinizi karakter yoksunları yüzünden göstermekten çekinmeyin,güvenin ne kaybedersiniz en fazla üzülürsünüz unutmayın ki kimse yaşattığını yaşamadan ölmeyecek. Unutmayın iyi biri olursanız iyi birisine rastlarsınız. Masum duygular ile kalmanız dileğiyle.
Seks yapalım diyince duraksıyorsa aldatıyordur.
birden bire soğuk ve ansızın sıcak davranıyorsa kuşkulanın. tabi bu durumda regl de olabilir.
aldatıyorsa aldatıyordur.

kesinlikle bir mücadeleye girişmem.

tavırlarından, hareketlerinden bir süre sonra anlarsınız zaten.
özellikle aldatan kadınsa kendi vicdanına yenik düşer. ve size ağlayarak açılır..
Telefonunu her an acmiyorsa,sonrada otobusdeydim,yok şurdaydim diye bahaneler üretiyorsa.
ben sebest bıraktım. birini canın çekerse sevişebilirsin dedim. biriyle birşey yaşarsa aldatmış sayılmaz.
Ottan boktan sebeplerle kavga çıkarıp günlerce susuyorsa ve sonra tekrar dönüyorsa gözünüz aydın. ışıl ışıl bir çift boynuzunuz oldu.

Nereden mi biliyorum? Ne demiş barış manço "ben bilirim, ben bilirim"
Anlayamazsınız çok zordur. 24 saat takip edip yanında olmanız gerekiyor. Sosyal medya da fake hesap açar ya da farklı telefon hattı alır sizi kandırır ruhunuz bile duymaz.
Vajinasına bakarak.❤
Anlayamam.
güncel Önemli Başlıklar