1. 1.
    tavsiyemiz erkeklere kravet,gomlek,ceket le karsilarina cikmasidir.
    3 -1 ... hexagram
  2. 2.
    erkeklerin giydikleri takım elbiseyle ve takındıkları beyfendi tutumlarıyla,
    bayanların giydikleri hanım hanımcık kıyafetlerle ve takındıkları cici kız tripleriyle komik duruma düştükleri "ailemize hoşgeldin" partisidir.
    3 -1 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    kanımca cok ciddi değilse kişi uzak durmak gereken bir tür atraksiyondur.*
    3 ... say
  4. 4.
    ilk önce baba süzülür çaktırmadan. eğer baba delikanlı baba rolünde ise,
    babanın: "ne içersin bakalım evlat?" sorusuna,
    "rakı, efendim" şeklinde cevap verilir. babanın yüzü gülüyorsa eğer bu sözden sonra, kız çantada kekliktir. kale içeriden fethedilmiştir.
    ama rakı olayı abartılmamalıdır, bilinç kaybolmadan durulmalıdır. kolay gelsindir.
    3 -1 ... trinfr
  5. 5.
    bünyenin garip bir güdü ile hadiseyi daima;
    "sevgilinin ailesinin sizin ile tanışması" şeklinde algılaması sebebi ile insanı pek bir kasan hadise...
    kendinizi asla seçici gibi hissedemezsiniz,
    seçici daima onlardır.
    zira bu güne kadar kızın yada oğlanın babasına;
    - sen ne iş yapıyorsun bakalım?
    diye soran damat yada gelin adayı olmamıştır.
    8 ... sıçtırtma lamasına
  6. 6.
    başarıyla sonuçlanması ardından,"sevgilinin ailesine taşınmak" olarak devam eden başlık konusu.
    5 -2 ... asiti kaçmış kola
  7. 7.
    heyecanla ve çoğunlukla zorla şerle gerçekleşen,olup bittikten sonra bünyede bir rahatlama hasıl eden olay.lakin çok güvenilmemelidir,ailesi ile tanışıldı diye herşey garanti demek değildir.
    3 ... veritaserum
  8. 8.
    üç buçuk atmaya birebir riskli bir durumdur.yanlış bir hareketle kızı kaybetmek muhtemeldir.
    3 ... akrep
  9. 9.
    kızlar için
    "bi sakarlık yapar mıyım ya çayları üzerlerine dökersem beceriksiz gelin yaftasını yersem? ayağım takılır mı acep? yoksa bu kadar ince topuklu giymesem mi? ama şık olmalıyım sonra paspalmış derler" gibi bi sürü gerksiz hayıflanmayla beklenen bi hadise.

erkekler içinde de buna benzer monologlar geçer:
    "ya bana vermicekler de kime vercekler.benim kadar mükemmelini nerden bulcaklar.ama ya maaşımı sorarlarsa?yok canım sormazlar işim varya işte yeter.kravat takmama gerek yok.zaten sıkıntı içindeyim bi de onunla sıkamam kendimi.ya yeter ne olucaksa olsun bitsin.yoksa ben bu kızı kaçırsam mı direkt??
    4 ... şakayık
  10. 10.
    erkekler için ;

-kabus gibi bir durumdur kızın babası tarafından sayılamayacak kadar çok baştan aşağıya süzülürsünüz.
    -olmadık ahiret sorularını tekrar tekrar cevaplamak zorunda kalırsınız.
    -kızı sanki bulunmadık hint kumaşıdır.
    -şu ana kadar hanlarda hamamlarda büyütülmüştür de sizin nasıl bakacağınız dert kalmıştır.

kızlar için;

-kızlar kaynananın hışmına uğrar.
    -eller öptürülürken yarım ağız hıh oğlum bu sümüklüyü mü beğendi şeklinde süzülürsünüz.
    -oğluna nasıl baktığından , oğlunun çok nazlı olduğundan,gece yarısı börek çörek istese hemen yapılmasına alışkın olduğundan bahsedilir durulur.
    -yaptığınız kahve beğenilmez yüz ifadesiyle size iyi bir şekilde anlatılır bu.
    13 ... aquantass