Advertisement

 1. ?.
  ben onu ziktim yürüyüşüdür, bir rahatlık vardır üzerinizde, umarsızca bir kolunuz sevgilinizde cool bir tavırla bu iş bitmiştir hacı dersin etrafa, yaptım da ordan biliyorum.
  3 -24 ... bilememko
 2. 1.
  ayı gibi davranmaktır. bir de içerisinde mesaj gizliymiş meğer! ben onu ziktim gibisinden. zor dostum zor. türkiye burası , hem zikecen , hem zikmek gibi bir tabir kullanıcan hem de o kıza sokakta sarılabileceksin ha. davranışın ayı boyutu da buradan geliyor zaten.
  15 ... bambu
 3. 2.
  hay mübarek hayvan diyesim gelir böyle tiple. zaten o durumu hissettiren kimselere söylecek sözde kesindir ''babanda ennene böyle mi abanırdı muhterem'' diye. düştüğün durum çok komik.

  ''madem bu kadar rahatsın ver de bakalım birde biz deneyelim'' diyenler mutlaka olucaktır gavat.
  6 -3 ... kuntayi kinteleyen adam
 4. 3.
  aramızda çok duygusal olanlar yok değil bu entry ile de ortaya çıkıyor zaten. kıza hık diyememek kızın yanında eli ayağı tiremek, doğru düzgün sarılamadan, öpemeden gül goncadan, elini bile tutamadan daha, ulan gidiyor güzelim kız ya diye arkasından bakan tiplerdir. bu enty altına da toplanacaklarını düşünmüştüm nitekim toplanmışlar da. içinde kaldığı yapamadığı şeylerde bok atmakla üstüne yoktur bunların, nasıl zikersin der, bide yürürsün der, ulan herife bak takmış kızı koluna hem de güzel allah belanı versin der, hızını alamaz en sonunda burası türkiye lan der olur mu ulan türküz biz türk diye haykırır cihana daha bi kızı zikemeden. senin padişahın haremi vardı ulan ibiş, haremi takardı koluna.
  3 -5 ... bilememko
 5. 4.
  sevgilin üzerine abanıp yürümek. fotoraf çercevesinden bakıldığın da tadı hala damağında kalmış kinin yapacağını düşüdürüyor. böyle bir farkı yaratmak isteyen insanın yapabilmesi doğaldır ve basittir.

  zanneder ki sadece ben zikerim, en iyi saksoyu ben çektirdim, ''ohhh ne güzel boşaldım'' * sadece sanırlar. belkide bu duyguyu ilk defa yapmalarına bağlarlar. fakat eli omzunda, gözü önünde yüremekten adımlarını yere seviçten zor basacağına kafayı kaldırıp etraftakileri düşünse o da anlayacak. bunların hepsi de benim gibi sevişmiş, zikişmiş insanlar neden sevgililerine abanmıyormıyorlar? işte ozaman kendinde bir yavşaklık bir eksiklik olduğunu anlaması muhtemeldir.
  4 -2 ... kuntayi kinteleyen adam
 6. 5.
  cinsel yaşam bu zaman da ayıplanılcak birşey değil heleki günümüz ortamında. zaten muhabbet esnasında erkek-kadın fark etmez muhabbet cinsellikten illaki açılır. o bakımdan tabuları sığ sulara bırakıp epey bir yol alındığı bariz belli oluyor. yoksa ben zikmişim sen zikmişsin kimene?

  yine gelelim başlığa başlık sevgiliyimi küçük duruma düşürüyor 'hani eşşeğe semer vurup binersin' yoksa abananı mı 'hani eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşek yine eşşek' buda iki şıklı bir önerme. yoksa tabular yıkıldı üste yeni kuleler inşa edildi.
  2 -1 ... kuntayi kinteleyen adam
 7. 6.
  bakıyorum ziken zikene çokta bokumsu bir hal aldı bu konu, hayır diğerleri; ben ziktim, sen ziktin, o kimi zikti, bizi de ziktin der gibi. anlatmaya çalışanlar, herşeyi bilenler, sığ sulara balıklama dalanlar olsun ben size işin özünü anlatıyım; tabuları zikmek.

  edit: silinen entryimi en son haliyle, gayet demokratik bir şekilde düzenledim bu enrtyimi de demokrasi adına demokratik bir şekilde zikmeyin.
  2 -4 ... bilememko
 8. 7.
  Hayatında kız görmemis barzoların bulunca sanki ondan kacıcakmış gibi - ki kaçsa yeridir- kızı boğana kadar sıkan üstüne abanan tiplerdir.
  1 -1 ... salih131
 9. 8.
  ayılıkta çağ atlamaktır. Kızı kendinden soğutmanın belli başlı sebeplerindendir.
  ... ahahahanil