bugün

Sinir olmamak elde değildir.

Sonuç = Ayrıldım
Başkasıyla konuştuğunu düşünüyorsan sinirden kendini sikersin.
geçmiş olsun umursanmayan rolündesin.
Hastalıklı bünyeye sahip kişi tepkisidir.

Bu zavallı tayfa sanır ki, dünya onların etrafında dòner, sevgilisinin, anası, babası, bacısı, eşi dostu, akrabası yoktur. O bir Robinson'dur ve iletişimde olduğu tek insan sevgilisidir.

Lan olum siz ne içiyorsunuz?!
Git, beşikten defalarca dúşmene sebep olanlara dava aç meselâ, ya da bi hobi edin, taş tahta filan boya!

Tòvbe tòvbe, deli mi ne?!
zayıf erkeklerin kabusudur. sizin whatsapp takibi yapacak kadar boş ama bomboş zamanınız varsa zaten erkek olamamışsınızdır.
Sinir olmak normal bence. Kimle konuşuyor bu diye merak edebilirsiniz. Ben genellikle otomatik olarak kimle konuştuğumu söylerim. Bunu karşı taraftan da beklerim. Karşı tarafa göre davranırım.
Lan siz istiyorsunuz ki sevgili sadece size ait bir organ olsun. Ben de kıskanç adamım da o kadar da sinirlenmeye gerek yok.
Liseli degilseniz normal olmayan durumdur.
Bazı kızları anlamıyorum bi tasma takıp alnına benim sevgilim yazdırmadıkları kalıyor cunku.
Tamam erkeklere ben de guvenmiyorum ama surekli sizinle konusmak her anını sizinle gecirmek zorunda degil kimse. Bırakın bari nefes alsın diger turlusu daha cabuk sıkılıyor ve aldatıyor.