bugün

Güzel olsa yollardım aq. Güzel değil ki yani yok olmayan sevgiliyi nere yollim.
bir sorudur. yollamam, giderse de sevgilim değildir. he zaten güzellik yarışmasına gidebilecek bir kızın da bana bakabileceğini sanmıyorum orası ayrı bir konu.
ama öyle bir durum olsa yollamazdım. bazıları diyor ki hangi sıfatla yollamıyorsun? diyor. beni siklemeyip gidiyorsa yol veririz olur biter. artık sevgilim değildir, gidebilir. sonradan da barışma durumu olmaz. zaten bu da onun seni sevmediğini gösterir. sevmiyorsa da sevgili olmanın bir manası yok.
bazı amk ergenleri sevgililiği öyle bir ayaklar altına aldı ki, günümüz orospu çocukları birbirine aşkım diyip her fırsatta sikişmeyi, iki gün sonra ayrılıp en yakın arkadaşıyla sikişmeyi falan sevgililikl sanıyor, normal karşılıyor. günümüzde durum bu kimse yanlış anlamasın.
ortada gerçekten bir sevgi aşk varsa durum böyle değildir ama. kıskançlık hadsafhadadır. sahiplenme hadsafhadadır. her iki taraf da sevgiliye müstakbel eş gözüyle bakar. ve birbirlerinin düşüncesi, kısıtlamaları birbirleri için önemlidir.
Karını, kızını dememiş arkadaşlar sevgilini demiş. Sevgilinin ailesi izin veriyorsa senin ne haddine ki onu yollamamak. Hangi sıfatla ona engel olacaksın amk? Nikahın yok, nişanın yok, yüzüğün yok. Alt tarafı sevgilin yani. kız kararlıysa en kötü size yol verir yine bildiğini okur.
Sevgilisi 30 yaşı aşmışların rahat rahat evet dediği anket.
O benim için zaten dünyanın en tatliş kızı durumunda olduğu için benden başka birisinede güzelliğini ispatlamasına gerek yok yani;yollamam ne gerek var ?
Güzelliğini bana onaylatmış ki seviyorum. Başkasının onaylamasına ne gerek var!
Yollamam. Ben kıskanç adamım sevmem öyle şeyleri.
Sevgilimi yollarım sevdiğimi yollamam. Ama ölene kadar sevdiğim bir kadın olmayacak oyüzden yollarım en basit en net cevap.
(bkz: aranızdaki gavatlar bir adım öne çıksın)
O kadar güzel/ yakışıklı sevgilim olsun yeter ki anasını bile elemelere sokarim.
hayır yollamam.Özdemir asaf ne demiş:
Onun güzelliğini herkes görüyorsa o bence az güzeldir.
Herkes biliyorsa o bence hiç güzel değildir.
Onun güzelliğini yalnız ben görüyorsam bu sevgidir.
Yalnız ben biliyorsam bu aşktır.
Hiç kimse görmüyorsa bu yalnızlıktır.

Velhasıl kelam onun güzelliği bir tek bana kalsın isterim.Evet bu konuda küçük bir çocuk edasıyla bencilim.Ve kimin ne düşündüğü hiç de umrumda değil...
Güzelliği kendine kalsın. Ne yarışması ya. Bi o eksikti.
istiyorsa gider, yollamak falan nedir?

herkes tercihlerinde özgürdür, gereksiz ego savaşı yaşamayın. bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler.
yollarım. anlasın çirkin olduğunu da prenses triplerine girmesin. siz de yollayın.
Bir erkek olarak Sanırım yollarım.
Yollayan gavattır. Açık ve net.
O kadar güzel kızın benimle ne işi olur ki.
Şahsen ben erkek arkadaşımın gitmesini istemezdim. Kimseye güzelliğini göstermesine gerek yok. Bana güzel olsun, yeter.
ben yollarım ama elenirse bir tepik de ben vururum.
görsel
Ben yollamam. Bunun orasının burasının açılmasıyla ilgisi de yok. Ben böyle şeyleri sevmem kime neyi kanıtlama çabasındasın. Böyle şeyleri kanıtlamaya çalışan önemseyen kişi de istemem. Güzellik yarışması nedir lan.