1. 1.
  sağlam bir tespit oldugunu kızların erkekleri sevgililerinden ayırıp beraber olmak istediklerinde dayanılmaz bir haz aldıklarından anlıyoruz.
  (bkz: kızları anlamak mümkün değil)
  3 ... shashkin
 2. 2.
  kızlar çekişmesinden mi oluyor, bilinmez?

  az önce söylediklerimi denemeyin, yazık olur denemeyin. ilk denemem de aldığım cevap sıkı bir tokat oldu. red anlamına geliyordu sanırım. olsun direnişim sürecek. filistin'e selam direnişe devam! hadi bakalım:

  - şey bayan, bi beş dakka baksana...
  1 -3 ... yeni pijama kokusu
 3. 3.
  düzenli cinsel hayatları olan erkeklerin salgıladığı bir hormonun, kadınların ilgilisini çekiyor olması da bir sebeptir.
  3 -1 ... alegria
 4. 4.
  bu sadece kadın erkek ilişkileriyle sınırlı kalmaz. kadınların günlük yaşamlarının her anında görülen bir özelliktir. mesela alışverişte kadınlar da her zaman kalabalığın olduğu yere gitme içgüdüsü vardır. daha fazla zorlanacak olmaları, yada elde edebilme ihtimalinin düşük olması hiç önemli değildir. kadına hitap eden nesne yada kişinin biraz rağbet görmesi yeterlidir, gerisi teferruattır.
  4 ... rooest
 5. 5.
  (bkz: komşunu tavuğu komşuya kaz görünürmüş)
  3 -1 ... kartal penchesi
 6. 6.
  "içinde müşteri olmayan bir cafeye hiç kimse girmez" atasözü* ile doğrulanacak önermedir.
  4 ... rambo
 7. 7.
  "bu kız bununla birlikteyse vardır bir bildiği" denir ve nesi olduğunu görmek için uğraş verilir. ve sevgilisi olan erkek ilgi görür. olay budur.
  2 ... dugyy
 8. 8.
  evli isen daha da bir ilgi duyuyorlarmış. lan yürüyün gidin dağılın bir daha buralarda görürsem sizi bacaklarınızı kırarım dedirten cinsten bir tespittir. * *
  1 ... zeki yaratik
 9. 9.
  (bkz: kızların bana niye ilgi duymadığını şimdi anladım)
  1 ... sekreter arayan tir soforu
 10. 10.
  hemcinslerini kıskanmalarından olabilir. kadının doğası bu.
  ... antikaromantika