1. 1.
    vercem de araya kaçmasın diyen kızdır.
    4 -6 ... prometheusx
  2. 2.
    karşısındakinin sevgilisi olup olmadığını merak eden kızdır.

-sevgilin varmı gitsin efendim
    -var şekerim senin var mı
    -ay benim de var. ne zamandır çıkıyorsunuz, nerede oturuyor?
    -işte bikbikbikbik..

(bkz: kız muhabbeti)
    2 ... gitsin efendim
  3. 3.
    kendini acınası bir duruma düşüren, taktikten bihaber olan kızdır. olaya, kendisinin sevgilisi olmadığı bilgisini bi yere sıkıştırarak başlayıp, direk "sevgilin var mı" diye değil de, karşısındakinin sevgilisinin olup olmadığını ortaya çıkaracak soru ve cümlelerle girmesi lazımdır. en basitinden bir örnek: "şu gün ıvır zıvır var sevgilinle gelsenize". tahmini cevaplar: 1) sevgilim yok ama yalnız gelirim. (sevgili yok) 2) o sevmez öyle şeyleri ya. (sevgili var) (bkz: oh shit)
    4 ... jaheira
  4. 4.
    aranıyordur. pek tabi (bkz: arayan mevlasını da bulur belasını da).
    2 -2 ... nymphadora85
  5. 5.
    erkeği etkileyip peşinde köpek etmek için sorar. devamında bi sikim de olmaz. kız çoktan başkalarını etkilemeye yönelmiştir bile.
    1 ... kaplus
  6. 6.
    arkadaşıyla bu konu üzerine iddaya girmiş kızdır. yoksa sizinle çıkcak kız böyle sorular sormaz.
    2 ... malumat furus
  7. 7.
    bana çık diyen krodan bir farkı yoktur.
    1 ... cellar door
  8. 8.
    aslında soran kişinin size yazdığını düşünürsünüz ama büyük ihtimalle arkadaşı için soruyordur. bu yüzden kadınları anlamak zor.
    3 ... belki degil mutlak
  9. 9.
    alacağı cevap büyük bir ihtimalle hayır olacaktır. klasik erkek psikolojisi.
    karaköy'den ayağına gelmiş teper mi ?
    2 ... mecka
  10. 10.
    Artık erkekten umudu kesmiş olan kızcağızın kendini ortaya atarak gösterdiği cesaret gösterisidir.
    1 ... melik