bugün

Bu tür charlar hâlâ yaşıyorlar mı? Sanki padişahın kızı aq..
Haklı tiptir. Kızın sevgilisi olduğunu bile bile yavşayan karaktersiz tipe haddini bildirir.
eğer soru niyetinde soruyorsa güzelce cevabını verirsin.
ama sormuyorsa "her sevgiline yazan çıkmak için yazmıyor" cevabını verirsin.
her sevgiline yazan yavşamak için de yazmıyor.
belki başka bir işim var.
sanane lan sevgilinden dırzo.
karakterimi sorgulamak sana mı kalmış.
böyle kekolarla sevgili oluyorlar zaten hep.
efendi adam eziktir ve sünepedir zaten.
sonra aldatılınca, şiddet görünce "bütün erkekler aynı yhaaa" diyorlar.
kendi halinde efendi adamlar, hayatta yüzlerine bakmayacakları sataşacak bela arayan bu tip kekolar yüzünden bunlarla muhatap olmak, kavga etmek, başına iş açmak zorunda kalıyorlar.
devir kötü, her taraf bu tip sözde namus bekçisi zorbalar kaynıyor.
bir sürü kavgaya çağıracak adam bulabilecek kadar çevresi bol olabiliyor.
çok kavga ettim bunlarla.
ama en iyisi "yanlış anlaşılma olmuş galiba" demektir ama bazıları kibarlıktan, nezaketten de anlamıyor.
sonra yine üstteki olaylar oluyor.
Çok kavga ettigim kekolardir. Güya kezbanın önce gözüne sonra amına girecek it.
Devir kötü. Ne olacağı hiç belli olmaz. Yarın gelip 10 kişiyle dövmeye de kalkabilir. O yüzden tamam bir daha atmam denilip uzak durulması gerekir.

Böyle bir tipe ahlak dersi, had bildirme falan... Hiç uğraşmayın eğer canınız kıymetli ise derim.
hayattaki tek marifeti erzincan'da ya da başka yerde doğmak olup sürekli doğduğu şehirle millete artistlik yapmak ta zaten medeniyet değil, evet medeni değilsin.
Mesajın içeriği önemli.

iş için ders için mesaja böyle bir geri dönüş yapan olursa ana avrat söverim amına kodumun sığırı diyerek.
3 sene önce yakın bir kankamla konuşurken mesajın içeriğinde "aq" geçiyor diye kızın sevgilisi bana yazmadığı küfür yazmadğı haraket kalmamıştı. 3 gün sonra 2 si de özür dilediler ama bir daha ikisiyle de muhatap olmadım.
asagilik kompleksi tasiyordur. insecure dir.
güncel Önemli Başlıklar