bugün

tasvip etmediğimiz erkek modelidir.

- benim seffgilime mini etek chok yakışıaarr
+ iyide sevişir lan senin sevgilin
- arkadaşım biraz terbiyeli olur musun?
+ sende godoşluk yapma lan lülüü

1. edit: minietek diye bir şey yok, başlık sınırlaması 50 karakter diye birşey var. *
verilen onca eksi oya hitaben girilmiş entry: mini etek giyen hatunlara dışarıda nasıl salya akıtılarak bakıldığından haberdar olmayan ya da bunu önemseyen daha önemlisi kıskanmayan erkektir. erkek midir orası tartışılır. eksi oy verenlerin çoğu muhtemelen bayanlardır. he sevgilinizden öyle bir söz bekliyor olabilirsiniz ama bunun acısını benden çıkarmanıza gerek yoktu.

mini etek genel olarak sorun ve büyük tartışma konusudur. nacizane fikrim mini eteğin boyutunu abartan hatunlarda mı yoksa onlara bakanlarda mı kabahat olduğunu tartışmak gerekir ki aslında sonuç belli.
mini etek giydigi halde ahlaktan bahseden kiz/#2000669
alakalı olarak;
(bkz: godoş)
(bkz: ibne)
(bkz: avrupa-i aşk sistemi)

edit: amma çok godoş ya da ibne varmış lan sözlükte. Tamam bişey demedim sevgiline mini etek yakışıyor olabilir sakin ol.
+ benim sevgilime mini etek çok yakışıyor.
- bencede.
sevgilisini cebinde taşıdığı son model telefonuyla karıştıran erkek tipi.
benim telefonumun kamerası 5 megapiksel, yakında 8 megapiksel olanı çıkcakmış ozamana kadar idare ederim.
-: benim sevgilime mini etek çok yakışıyor murtaza
+: pardon anlamadım?
-: MiNi ETEK DiYORUM, çok yakışıyor, o göğüsler de varya desteksiz sütyenle öyle duruyor
+: şey, öledir herhalde..
-: belinde gemzeleri de var, bi bel çukuru var varyaaa görmelisin murtaza
+: nasıl yani görmeliyim?
-: sadece 200 dolar murtaza bak iyi düşün yok böylesi...
-benim sevgilime mini etek çok yakışıyor
-siyah iç çamaşırı da öyle
-nası?
-eeee aşk her şeyi affeder mi?
mini etek giyebilecek bacaklara sahip bir sevgilisi olan erkektir. yok ben sevgilimin bacaklarını sadece çocukluk fotoğraflarında gördüm diyorsan o zaman başka.
en kibar ifadesiyle, kiskananlar catlasin demek istiyordur.
mini etek yazmayı bilmeyen sevgilidir, yol vermek gerektir.*
ya sevgili sevgili değildir, ya da erkek erkek değildir. ya da 1 dakika yaw erkek içinden konuşuyordur!
braun silk epil reklamindaki gavat beydir.
"benim sevgilim etek giymeyi unutmuş" diyen sevgiliden daha şanslı sevgilidir. en azından mini diyebilecek kadar uzun bir etek vardır ortada.*
kimi, niye ilgilendirdiğini anlamadığım meseledir. gerçekten yakışıyorsa sorun değildir; hatta yakışmıyorsa da değildir. kime ne? tutupta milletin mini eteğinden ırk tahminleri yapmak, namus ibareleri bindirmek kimsenin haddine değildir. alan memnun satan memnunsa, bize de bir atasözü ile taçlandırmak düşer: *.
geniştir geniş.
aseksüel ise sorun yoktur.
-benim sevgilime mini etek çok yakışıyor.
+ben onla çıkarken giydirmiyodum.
*o benle çıkarken dekolte felan giyiyordu paso dövüyordum.
-ya kaşara ne giyse yakışıyor, bir ara üçlü yapalım.*
-benim sevgilime mini etek çok yakışıyor.
+bsg.
sevgilisine mini etek yakıştıran erkektir. lakin son derece bahtsız bir insan evladıdır çünkü türkiye'de godoş olarak nitelendirilmesi mümkündür. bunun nedeni ise türk erkeklerinin mini etek giydiği taktirde sevgilisinin bacaklarına şehvetle bakacak olmalarıdır.

"burada suç hayvan gibi kızın bacaklarına bakarak bütün abazalıklarıyla fantezi kuranların değil, godoş erkek arkadaştadır." mantalitesini sahiplenen insanlara baktığınızda zorlamalara ve baskılara hemen boyun eğebilitesi yüksek ezik bir şahsiyet görmeniz mümkündür.
sevgilisini engelleyememekten dolayı,ne var ulan ben medeni adamım ayağına yatan zavallı erkektir. bilgisi ve isteği dahilinde giyiyormuş hissi uyandırmaya çalışıyordur. aksi takdirde sevgilisine yakışan her şeyi söylerdi. biz de oha lan yuh iblis! derdik...
- benim sevgilime mini etek çok yakışır.
+ evet sonra?
- benim sevgilme pembe iç çamaşırları da çok yakışır.
+ hmmm
- benim sevgilime g-string de yakışır.
+ hmmmm
- benim sevgilimin vucudu çok güzeldir.
+ peki emre bey nasıl bir çocuktunuz? ilk cinsel deneyiminiz neydi?
- benim sevgilimin göğüsleri varya. bomba bomba..
+ çok güzel. peki hayatınıza biri girdi mi?
- benim sevgilimde bi amcık var. maşallah cillop gibi! ogghh!
(search:erkek)
(bkz: not found)
sevgilisinin bacaklarının güzel olduğunu kabullenen ve kıskanmayan erkektir. pek bulunmayan bir türdür gerçi.
oğlan: benim sevgilime mini etek çok yakışıyor
kız*: benim sevgilime de gavatlık çok yakışıyor
gençler: ovvvvv
-benim sevgilime minietek çok yakışıyor. bacakları falan uff o kadar yani.
+giysin de görelim, görmeden inanmam.
-sen bendeki kallaviyi gördün mü?!
+yok aga, görmek de istemem açıkcası.
-ha şöylee yola gel.
sevgilisinin mini etek giymesini istediğini belirten erkekle karıştırılmış kişidir.
giysin dememiş ki, yakışır demiş.
çok yakışır ama siz o güzelliği nah görürsünüz manasında belki.
bu da başka bi boyut işte.
bide burdan bakın.