bugün

ön yargısız natürel samimi sualdir. başı açık kıza aşık oldum mutasıp ailemiz var gelinlerinin başını kapamasını istiyor kıza şart koştum kapanmamakta ısrarcı. sizce ne yapmalıyım.
Ailecek troll bunlar. Türbanlı fantezisi varsa demek.
Kızcağıza söyle senden ve ailenden uzak dursun.
intihar et.
öncelikle türban.rar indirmelisiniz. akabinde sevgilinize sağ tıklayıp türbanla butonuna bastığınızda nur topu gibi sıkıştırılmış bir sevgiliniz olacaktır. arzu ederseniz şifre de koyabilirsiniz. (bkz: bekaret kemeri)
giRMESi GEREKiRSE GiRER. KENDiNi BiLiR. ÇIKARMAK iSTERSE ÇIKARIR KENDiNi TERCiHi.
Özgür bir birey olduğu için tebrik edebilirsin.
takmasa da olur yeter ki gözü senden başkasını görmesin.
Ne giymeye ne cikarmaya zorlayamazsin.
Bence örnek olmak için ilk önce sen türbana gir.
Bir insanı zorla istem dışı bir şey yaptırmak ne kadar doğru?

Bunu yapmaktansa madem muhafazakar bir ailede yetişiyorsun, sana türbanlı bir eş bulsunlar. Ya da sen bul. Bu işler böyle olmaz mı zaten..

Gündemi meşgul etmeyin..
Türban takmıyorsa siktir et gitsin, evet postala kanka başı açık kadın çoluk çocuk yetiştiremez.
(bkz: Zorla güzellik olmaz) diyorum.
sen gir aklı başına gelsin.
sen veya ailen istiyor diye bir insanı buna zorlayamazsın. bu kişinin kendi tercihi ve seçimi olmak durumunda yani birine veya birilerine göre değişebilen bir şey olmaması gerekiyor. insanların hayatını bu kadar da etkilemeye çalışmayın ya. kendi kişisel ve dinsel bir özgürlüğü bu. eğer kendine göre veya ailene göre bu şekilde bir insan arıyorsan zaten sen herhalde yanlış bir hanımefendi ile berabersin, onu buna zorlayıp zorla yaptıracaksan zaten sen onu sevmiyorsun sen ailenin istediği gibi birini istiyorsun veya sevmek durumunda kalacaksın. kısacası daha fazla bir şeyleri mahvetmeden diyebilirim herhalde, çık hayatından.