bugün

Kadınlar kulübü isimli, birbirlerine "canım" diye hitap etmeyeni aralarına almayan kezban idman yurdu sitesindeki tıp okuyan kezbandır.

9 aydır birlikte olduğu sevgilisi ilişki istiyormuş. Bak şu allahın erkeğine.

Sapık pis geri zekalı seni. Birlikte olduğun kızla sevişmek istersin ha?

Türkiye olm burası. Burda insan insanı sikemez.

http://www.kadinlarkulubu...gilim-iliski-istiyor.html

Edit: cevaplar türkiye nin nasıl bi ruh hastası toplum olduğunun ilk elden göstergesi.

Sakın kanma demiş kezban ya. Sanki senet imzalatacak amk.

Sevişmeyi kandırılan ve kandıran boyutunda gören bir toplum hiçbir konuda sağlıklı yorum yapamaz.
bileşenleri şu şekildedir;

- 4 su bardağı toplum baskısı,
- 3 çorba kaşığı 'beyinsizlik',
- 6 kepçe kezbanlık,
- 2 tutam "sevgilim beni sikip terkedecek" korkusu.
(bkz: ekşiden değiştirerek başlık çalmak)
ben bu zihniyeti anlamıyorum.

sen bir kızı vermedi diye terk ediyorsan sevmiyorsun mınakoyim.

haa, el kadar et için de bir kızın aylarca ömrünü yemenin anlamı yok. kız size güvenmiyor. sen sanıyor musun o kız adamlığına, yaşayacağı hazza, adamı secvdiğine kendi inansa alıkoyacak kendini... yok öyle bir şey canlarım. kezban diye bok atıyorsun da o kız seni vermeye layık görmüyor demek ki. olabilir.

parası neyse ben vericem gidin ötede boşalın allasen.
-sevgilim ilişki istiyor
+e ilişkiniz var zaten
-yok yani daha yakın
+yakın değil misiniz?
-yani e, böyle yatak anlamında
+ha sikecem diyor tamam.
-.
Ismi kadinlar kulubu olan bir yerde bekaretin empoze edilmesinin saskinligini yasatan bir kizdir.

Onun disinda kendi bilecegi is lan. Ister doktora verir, ister tupcuye.

Gerci ben bakire olmesinden yanayim. Cunku cok iyi bi insanim. Seks cok kotu bisey. Insan insana bunu yapmaz beyler.
Yarın öbür gün bir kaza olup ölse bile yani seni terketmese bile sen o halde kalacaksın.
Düşünsene. Ne kadar bencilce bir istek.. bu cevap nasıl bi yerde yaşadığımızı göstermiştir. adamın erkek arkadaşı ölmüş sen hala bekaretinin derdindesin.
Zavalli kizdir. Sevgilisinin baskisi altinda curuyup gidecektir.

Insan sevdigini hic uzer mi ?
Sebepsizce hic onu siker mi ?
Eglenerek bosalmak varken,
Ardina bakmadan hic gider mi ?
allataki yorumlar dikkat çekmiştir.

özellikle; ''Hymenoplasti başlığına uğramanı tavsiye ediyorum.Hepsi aynı laflarla kandırıldı o kızların.Şimdi ah vah diye diye dr arıyorlar..'' ya hu bir kadın bu kadar mı aptal olur yada küçük düşürür kendini. ne demek bu? istiyorsan olmuştur, sonunu düşüneceksen eğer yapmayacaksın! ha umrunda değilse adam ne derse desin yarın evlencem dese inanma istiyorsan yaparsın?

acaba bazı kadınlar özellikle türk kadınları isteyerek yaşayıp '' benimle evlenecekti. kandırdı hayvanoğlu hayvan'' diyerek bir şeylerin arkalarına mı saklanıyorlar diye düşünmüyor değilim.

zorla veya tecavüz gibi olayla yaşananlara sözüm meclisten dışarı. o erkeğin şerefsizliğidir.
haydar dümen e sorulan soruların baş rol oyuncusu kezbandır. zaman zaman alnı öpülür zaman zaman ise gülünür geçilir. bir takım yurdum insanının küfür bile ettiği kezbandır. candır, canandır.
sevgilisi bekaretin onur olduğu toplumda kamilin önde gidenidir .
sıkıntı vermeye başlayan kategorizasyondur. nasıl ki ibneler kendilerine karşı olanları homofobik ve oradan bir adım öteye de taşıyarak gizli ibne olarak damgalayarak ortalıkta rahat rahat fink atıyorlarsa abaza tayfa da kendilerine vermeyen kızları kezban ilan ederek seri dölleme ve pompaj moduna girme umudundalar. kategorizer bir abazaya vermeyen her dişi bir kezbandır.

- ceren bi domalır mısın
+ halilcan manyak mısın ne diyosun ya
- kezbansın sen kızım , götten vereceksin bana bak duvarlara ceren = kezban yazarım
+ hayır hayır sakın, şöyle iyi mi cnm?

edit:semantik gömantik
delikli boncuk yerde kalmaz.
arsızın götüne kazık sokmuşlar ahahh bu çatırtı da nereden geliyor demiş.
deli kıza cilve yap demişler, kalkmış halının ortasına sıçmış.
kezbana sormuş neren eğri diye -snne be slq aaa beni sqicq demiş.
kuşa bokun merhem demişler gitmiş denizin ortasına sıçmış.

varın siz anlayın hacılar, bacılar.
çok da suçu yoktur aslında, toplum etkisi altında kalmıştır.
burada atıp tutanlar, hadise kendi evinde filizlendiğinde namus bekçisi kesilirler..
o yüzden önce bi iğneyi kendilerine batırmaları gerekmektedir.
kezban falan değildir, gayet haklıdır, iki gün sonra gittiğinde pişman olabilir. merak ediyorum şu kezban, aptal falan diyenleri heralde bunlarda kızının erkek arkadaşı geldiğinde evden giden herifler olur ileride. madem o kadar seviyorsun, bırakmıcaksın kızı ikinizde reşitsiniz, git bas nikahı adamlığını ve sevdiğini göster.
22 yaşında tıp fakültesi okuyan bir kız söylemidir. işin ironik tarafı çoğu ilkokul mezunu olan ve günlerini bilgisayar başında öldüren kadınlardan medet umması.

başrolün erkek olduğu bir benzetme yapmak gerekse, aynı şu şekilde bir olay olacaktır.

erkek kahvehaneye girer ve

-ühühühü arkadaşlar karım orgazm olmuyor. ne yapmalıyım sizce?
-bizim bir üfürükçü hoca var. ona götür o düzeltir.
ilginçtir.

şimdi beni asıl düşündüren şey hiç tanımadığı insanlardan görüş almaya çalışan geri zekalı kız.. yani oradakiler ver gitsin dese verecek verme dese vermicek o kıvamda takılıyor. sabah akşam kızı sen dolaştır, yedir içir zibilyon tane tribine sen katlan ama verip vermeyeceğine evde göt büyüten 5 çocuklu kezbanlar karar versin. ve sanki karı kahvehanesi gibi akıllarınca sikiş çevirsinler.. lafa gelince herkes konuşmayı sever de bu kadar fırsat vermememek lazım..

bu kızın dengesiz olduğunu kurduğu cümleden bile anlıyorum. sevgilisi ilişki istiyormuş da ne yapmalıymış. belli ki sen istemiyorsun.. ee daha yapılacak bir şey var mı ? istemiyorum de geç.. hani sanki handjob, blowjob tavsiyesi mi veriyorlar diye baktım o da yok.. böyle salak kızlar acayip rahatsız ediyor beni.. allah başa vermesin..
erkekler sevişen sevgili ama aynı zamanda bakire eş istemeye devam ettikçe var olmaya devam edecek kezbandır. çok yazık kimi eleştirsem bilemedim.
ilişkinin haricinde her şeyi yapan, konu oraya gelince destek bekleyen kız beyanatı.