bugün

sevgilisinin başlığı altına yazılan entryi beğenmeyen kişinin, yazan kişiye atabileceği özel mesaj.
- salca ahmet için yazdığını sil çabuk!
+ ne alaka oğlum o senin sevgilin mi?
- olsun kıskanıyorum sil, herşey olabilir, tercih meselesi.
+ ulan ikinizde erkeksiniz kendine gel..!
- biz hoşlaşıyoruz birbirimizden, karışma sen.
+ iyi editleyeyim öyleyse..
(#561290) *
(bkz: sen gelsene benimle dışarı)
sevgilisini üç yaşındaki kardeşinden bile kıskanan yazarın söyleyeceği öküzvari söz.
(bkz: hakkı bulut un sözlükte yazar oldugunda olacaklar)
sözlükte olmasına inanamayacağım bir emirdir. * * *
bir değişik şekli de eski sevgilim için yazdıklarınızı silin lan diye bütün sözlüğe hitap edebilir, olabilir kişi eski sevgili başlığını üstüne alınmış olabilir *.
sevgilisini canından çok seven kişinin cümlesi. saygı duymak gerekir. sevgiliye sahip yazarların başlığına girmemeye dikkat edilmelidir.
(bkz: kaçın lan kaçın sahibi geldi)
(bkz: bi bakar mısın birader)
(bkz: arkadasim once o elini bi indir)
bu cümle kurulmadan önce sevgiliyle konuşulup yazıyı yazan arkadaşla durumunu öğrenmek lazımdır. *
kıskançlıktan doğan bir cümle.

belki ilk bakışta sözlükte yaşanması zormuş gibi gelebilir ama bence gayet doğaldır, yaşanmıştır, yaşanıyordur ve dahi yaşanacaktır.

düşünün; sevgilinizin nick altına tanımadığınız birisi entry girmiş, ve bariz bir şekilde asılmış, hani vardır ya klasik yılışma entryleri.

'4783490234 nolu entrysiyle beni benden almış yazardır, kendisini büyük bir zevkle takip ediyorum'
'yazdıklarına ve nickine bakılırsa çok şeker birisi olduğunu düşünüyorum, * *'
'bir zirve olsa da görüşsek yazarı, kanım ısındı kendisine'

bunlara benzer bir yığın entry okumuşsunuzdur sözlükte, işte bunlardan birinin sevgilinizin nick altına yazılması durumunda tepkiniz ne olacak?
lütfen bana hikaye anlatmayın, alayınız kıskanır, huylanırsınız.

ha kiminin tepkisi sert olur, kimisi daha alttan alır vs ama istisnasız hepiniz kıskanırsınız, o yüzden çokta yadırgamamak lazımdır bu cümleyi, belki direktman böyle söylemezsiniz ama; 'kardeş bi baksana' deriz çoğumuz sanırım.

o değilde, iç sesiniz ne diyordur o sırada? yazdığınız entryler değil de, yazmadan söyledikleriniz? asıl önemli olanlar onlar....
- Sevgilim için yazdığını sil çabuk yoksa ağzını burnunu kırarım senin!
- ???
- alican, sevgilim için yazdığını sil çabuk.
+ hmm, hangisini diyorsun?
- nuri için yazdığını; "10 yıllık candostum" demişsin.
+ nuri 10 yıllık dostum zaten, sana ne oluyor?
- ben de onun 3 günlük sevdiceğiyim, tamam mı.
+ manyak mısın sen selvinaz? ikimiz de erkeğiz.
- olsun. bütün ihtimallerin önünü tıkamak benim amacım.
+ bi siktir git selvinaz.