1. 1.
  Şahsen bunu diyemediğim ve buna sessiz kalamadığım için ilişkimi bitirdim. Pişman değilim, beni değil de o amk clublarini seçtiği icin hayalkırıklığı var sadece.yine gideceğim kızsanda etsen de yine gideceğim dedi bende siktir git dedim.sokayim kör gözüme nasıl bir yalan aşk yaşamışım.
  7 -2 ... necrone
 2. 2.
  gece 4'te barlardan gelip de barda başka bir erkekle flört bile etmiyorsa, izin verilecek bir durum lakin böyle olan çok az kız olduğunu düşünüyorum.
  3 -1 ... anambunelan
 3. 3.
  (bkz: ünsüz benzeşmesi)
  3 ... kazangap
 4. 4.
  kardeş konu adamlıksa bi müsade et adamlar konuşsun, karı köpeği ve sözünü sevgiline geçiremeyen dallamanın tekisin sen, gitmeyeceksin ulan diyip tutacaksın ensesinden gidersen gelir orayı basarım bütün eğlenceni sikerim senide ordan almadan gitmem diyeceksin..ama sen karı köpeği hanımcı kukla bir pinokyo olduğundan zırlar ağlarsın böyle.
  1 -4 ... egehansen
 5. 5.
  g a v a t l a n d ı n .
  4 ... fugacious
 6. 6.
  bu soruya en doğru yanıtı hiç sevgilisi olmayanlar verebilir.
  2 ... monk of monkmountain
 7. 7.
  Bir çok kiz çeşiti ile tanişmiş birisi olarak 4de barlardan gelen bir kadin kendine namuslu diyebilirmi hadi onu geçtim buna goz yuman erkeğe adam diyebilirmiyiz ?

  -HAYiR deriz bu bisiklet kiralikmi diyede ekleriz.
  ... sqilacci74
 8. 8.
  ohhooo, karın iş kadınıysa, bar diil de, toplantıdan falan gelir. merkel kabinede kaç gece sabahladı. kocası onu hala boşamadı. neler neler var bu dünyada.

  ama tabii bi anormal bişii var da sen bunu farkedersen, basarsın boşanma davasını, geçer gidersin.

  güven esastır. güven kalmadıysa ilişki de yoktur. güvenin kötüye kullanımı ilişkinin sonlanması anlamına gelir.

  kadın aptal diilse, öyle bi halt yemez, aptalsa yer, nasılsa birgün ortaya çıkar öyle şeyler.üstünden yıllar geçtikten sonra ortaya çıksa bile, her boşanma avukatı, her boşanma mahkemesi o türden bir "gavatlanma" olayını boşanma sebebi olarak, üstünden zaman geçmiş olsa bile kabul edecektir.

  sonuçta, mesela bi avukat, ya da bir sulh ceza savcısı kadın, ya da bir sempozyuma gitmiş bir doktor kadın, ya da heyhat bir cerrah kadınla evlenmişsen, ya da sevgiliysen, sana telefon eder, kaza olmuş ameliyata girmem lazım der, işkillenmeden kabul edersin.

  ama ileride öyle bir ameliyatın olmadığı kadının bunu uydurduğu ortaya çıkarsa, derhal avukatını arar işlemleri başlatırsın.

  ama sen işin başından itibaren güven duygusuna sahip diilsen, sana tavsiyem, hiç girme o işlere, denk getirirsen,günlük seksüel ilişkilerle devam et, öyle ciddi ilişki düşünme, çok acı çekersin.

  ya da banka memuresiyle falan sevgili ol. onlar akşam 6 dedin mi eve gelirler. hatta alışveriş falan da yaparlar arada.
  ... paganviodio