bugün

(bkz: anladın sen)
-burdan amcama, dayıma, enişteme, rahmetli halama, süleyman abiye, hüseyin e ve beni seven tüm dostlara selam ediyorum. sizi çok seviyorum numarası yapıyorum, hele amca sen çok komik yüzüyorsun bilmeni istiyorum, suya batmış ördek gibi. hepinize tekrar selam ediyorum.(sevgili kardeşiniz, akrabanız, yeğeniniz merenptah)

benzeri bir şeydir, alternatif olarak; "siz bu entiriyi okuduğunuzda ben çok uzaklarda olacağım" da kullanılabilir.
sevgilisini canından çok seven yazarın duygu yoğunluğu anında sözlükte açacağı başlık cümlesi.
"buradan trabzon'daki yengeme, aydin'daki halama, mugla'daki amcama, izmir'deki sevgilime selam yolluyorum hepinizi öpüyorum. sevgilim bunu okuyorsan seni çok seviyorum." *
sevgiliye her ortamda seslenmek isteyen insanın söyleyeceği söz. dağda, bayırda, kırda nerede olursa olsun sevgiliye duyulan aşk haykırılmalıdır. sözlük de buna dahildir.
olay köydeki halaya,almanyadaki teyzeye selama kadar gider..
sevgilisi okuma yazma bilen bir insanın söyleyeceği söz.
yazar sevgisini dağlara taşlara yazmamış baslık acmıs sözlüğe yazmıstır.
evet aşıktır sevgilisi onu duymuyor yada görmuyordur ama o onu seviyordur.evet sevgili eğer okuyorsan seni seviyorum yok eğer okumuyorsan cokta tın .
kral tv nin alttan alta verdiği bir mesajdı.
Bir itiraf.

14 şubatın yüzü suyu hürmetine yetmedi mi aq?
güncel Önemli Başlıklar