bugün

"Sevgilin olduğuna emin misin?" diye sorulması gereken durum.
bizene amına koyayım hedesidir.

ne diyor üstad ismail yk; beni beğeni ben ben beğenmem benim beğendiğim ise beni beğenmez yoksa ben tipsiz miyim haa?

tipsiz yazar beyanıdır.
Sana Adam ona kadın mı yok bacım? Hadi ayrıl sevgi olmadan faydalandırma kendinden. Senden faydalansana da sevecek birini kesin bulursun.
(bkz: ee napalım yani)
Zaten nerde manyak akli dengesi bozuk varsa burada. Sözlük olarak çökeriz hayatına. Tımarhanelik olur bu kadar manyakla uğraşmaktan. Hacker bile var aramızda ona göre.
Bacim cocugun adini sanini yaz da yuruyen falan olur belki elin ayagi duzgunse. Yalnizlik zor, hem bi sure saygi da duymus.
O sevgilin değil sevdigin miş. Yanlış biliyomuşsun sen
acilen o sevgiliyi bırakıp kendine seni seven bir sevgili bulmalısın dediğim insan.
nerdeydi bu buton amk..
sende onu beğenme amk. ödeşmiş olursunuz..
Üzgünüm benimki başkasını beğeniyor.
Üzgünüm benimkinin benim olduğunun bile haberi olduğunu bilmiyor. Kısaca yok işte uzatmaya gerek yok.

(bkz: yok ki)
genelde özgüveni düşük insanların paranoya olarak düşündüğü durumdur. belirli bir süre sonra ise alan almış satan satmışa dönülen ve hızla kilo almaya başlanılan dönem başlamaktadır.
Aldatılmayla sonuçlanır.
Ben onu beğensem yeter kirli amaçlarıma alet etsem yeter.
sevgilim beni beğenmemeye karar verirse derhal gidip başkasını bulabilir. şahsen ben gidip beni beğenen birini bulurum o kendisi düşünsün.
neden seninle sevgili olmuş o zaman? kendine olan saygını yitirmeyip kendini kullandırtmamalısın.
Olabilir. Mesela benim de spor arabam yok.

Teşhis: bu dünyada herkes her şeye sahip değildir.
"beğenmiyorsa neden hala ayrılmıyor?" sorusuyla sebebi aranan söylem.