bugün

kutsal kitabımız kuran-ı kerim de açık açık belirtilir. zinayı geçtim dinimizce nikahın olmadığı karşı cinsten birine dokunmak onla aynı ortamda bulunmak kesinlikle yasak olmasına rağmen ülkemiz gençleri zırt pırt sevgili değiştirir birlikte gezerler, sinemaya giderler, el ele tutuşur hatta öpüşürler. hatta hatta malesef ki malesef sevgilisiyle cinsel ilişki yaşayan da vardır. ap açık zina yapmaktadır. bir de kendilerini müslüman diye adlandırırlar. işin en trajikomik tarafı da budur. ülkemizin ne kadar kendi manevi değerlerinden uzaklaştığının ap açık göstergesidir bu acınası durum. tabi ki bize hükum vermek düşmez ama böyle çelişki dolu insanları gördükçe ben insanlığımdan utanıyorum. bir sevgili sahibi olmak yılbaşıyla birlikte ülkemizin nasıl batı kültürüne teslim olduğunun göstergesidir. burası müslüman bir ülkedir. artık müslümanım diyen herkesin şapkayı önüne koyup bir daha düşünmesi ve bu çelişki dolu tutarsız davranışlardan bir an önce kendini soyutlaması gerekir. burası müslüman bir ülkedir.
Hayatında hiç sevgilisi olmamış insanlar:
Am ı joke to you?
Aşırı Müslümanlar kafasından haram-helal uydurmaya devam ediyorlar.
Bence tam tersidir. Dinimiz "birbirinizi tanıyın" der.
sevgili bulamayan mollaların götünden haram uydurmasıdır. kudur haci.. ahahhahaa. *
(bkz: cariyeliğe izin veren ama sevgili haram diyen din)
Sevmek günahsa eğer günahın benim olsun.
Diliyorum Tanrı'dan mezarın gönlüm olsun.
Bakın. Bizde Müslümanız ama bizim Müslümanların idrak edemediği konu şu:
Bir şeye haram veya helal denmesi için ayet olması lazım. Leş örneğin kesin haramdır ama siz kalkıp, Allah'ın haram demediğine haram diip din üstüne kendinizce din eklemeye kalkıyorsunuz.
Sizin gibi düşünenler uremesin o zaman,sevgililik haramsa seks ne anlama gelir düşünmek istemiyorum.
dinimizden kastı islamsa ne yazık ki hoş karşılanmamaktadır. Bir kere kadın örtü ardında durur ve mümkünse erkeği tahrik etmemesi için sesini de kötü yapması uygundur. Böylesi bir şekilde doğaya uygun bir tanışma faslı olamaz. Hadi bunlar halloldu bir şekilde ve gönül ilişki olacak arada hep birinin şahit olması gereklidir. Yani ikisi buluşsa biri kenardan izlenmelidirler ki bi boklar yapmadıklarına ikna olsunlar.

Tatlı müslümanlarına göre günah yoktur.
kuran'da haram ve helal olan şeyler açıkça net bir şekilde belirtilmiş olmasına rağmen, bazı beyinsizlerin hala kafalarına göre haram-helal uydurmalarına şaşırmamıza neden olan iddia.

evlilik öncesi gençlerin birbirini tanıması için bir flört dönemi olması sakıncalı değildir. ancak bu dönemde bu ikilinin yanında birisinin olması, kişilerin giyimleri buna uygun olmalı, namahreme riayet edilmelidir.

sevgililikten kastınız eğer pompa yapmak, yiyişmek filan ise o zaten zina oluyor ve haram.
Kimse eskisi gibi 18 yasinda evlen(e)miyor. Bu durumda 30 yaşına kadar eli karşı cinsin eline değmemiş olmak biraz hastalıklı değil mi?
bunun sevgilisi olmayıp kıskananlar tarafından ortaya atıldığı düşüncesinde olanlar için, zinaya yaklaşmayın ayeti var. dolayısıyla doğrudur.

evlilik maksadıyla buluşma mevzusu ise ayrı, farklı şartları var zaten ona sevgililik de denmez.

inkar eden imanından olur, günah olduğunu bilip işleyen günahkar. bu kadar temel şeyleri bilmiyorsanız imanınızı bir sorgulayın (müslüman olduğunu iddia edenler için).
evet tanıdığım çoğu islamcı makine mühendisiydi, demek ki bundanmış.
Din iyiliğe götüren navigasyon cihazıdır, ve markası önemli değildir.
Bunu dini olanlar düşünsün.

Yaşasın dinsizlik...
Yaşasın hürriyet...
bu durumda sevmek ve sevilmek, anlamak, anlaşılmak
insanların birbirlerine olan yakınlıklarını ölçmeleri için en ufak bir fırsat bile yok demektir...

iki başka dünyanın evlilikleri ve sevgisizlikleri var demektir...
kavga gürültü, umutsuzluk, hüzün, hüsran var demektir.

dinde yeri yok diye kendimizi ateşe mi atalım?
ruh eşlerimizden mi olalım?

sevgilik yok... sevgililik yoksa hayat yoktur...
hayat yoksa dine filan da gerek yoktur.

muço grasias...
sen cenneteki huriyi bekleme... burdakini zik... haram olmasın.
o kadar emek o kadar huri boşa gitsin.

sen olsan kızmaz mısın?
iki bacağa ağzından su akanlar, haramı sevabı fetva verir olmuş. Sizi gidi müslüdeistler...