1. 1.
  Bu bir kanun olmasa gerek diye düşündürten sorunsal.

  Herkes öpüşüyor diye öpüşmeye kalkışmak akıllıca değil gibi. Hem ben kendimi öpüşmenin mânasızlığı içerisinde bulduğum an kendime yabancılaşırım.

  Ne biliyim. Öpüşmek sevişmenin bir parçasıdır. Sevişirken yapılması uygun düşer. Oturup koltuğa hadi şimdi öpüşelim demek. Bu bir oyuna döndüğünde veyahut bir şeyi sadece merak ve tecrube etmek için yapıyor olmak insana berbat hissettirir. Tat vermez.
  -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
 2. 2.
  Başka yerleri öpmeye girişmeden evvel ya da aralarda, kuruyan dili yeşertecek ıslaklığı aldıkları yerdir partner dudak istasyonları.
  -2 ... liliith
 3. 3.
  insan , hayatındaki bazı eylemlerin üstüne düşünmeden genel geçer fikirleri kabul edip o eylemi gerçekleştirdiğinde negatif bir dönüş almıyorsa bunun üzerine sonradan düşünme ihtiyacı hissetmez. mesela bu öpücük bunun bir örneği olabilir. bunu sorgulayanın başından kötü bir öpüşme mi geçmiştir yoksa hiç öpüşmemiş midir bunu siz bulun.
  1 ... yuri zhirkov
 4. 4.
  (#41386104) dostum bunu yalnızca ergenler yapıyor ya. bırak yapsınlar keşfediyor çocuklar. onun dışında ben 15 yaşımdan beri böyle bir şey yapmıyorum hadi oturduk öpüşelim diye bir şey yok yani. ama oturuyorken öpüşmenin de saçma olan bir tarafı yok. güzel duygular hissediyorsundur öpüşürken ve içinden gelir.

  saçma beyan.
  1 ... etik olmayan biri